Oyun

Far Cry 3 Oyun Çözümü 32

Son oyun çözümünde sessizce mağaraya dalmıştık. Bu defa o kadar sessiz olmamıza gerek kalmayacak. Bu defaki bölümde yeni göreviniz 3 adet VIP insanı vurmak. O insanlar siz kamera ile bakarken sarı renkte görüneceklerdir. Diğerlerinden giyinişleri de farklıdır. Bu nedenle kolay anlayacaksınız. Gideceğiniz mekan aynen aşağıdaki görseldeki gibidir.

Mekan bu şekilde olacak. O mekanda bir sürü adam var. aldanmayın. Havadan dolayı etraf karanlık. Bu nedenle pek anlaşılmıyor. Ama bir sürü adam var. Özellikle zırhlılara dikkat edin. Onları normal tüfekle öldürmek çok güç. Onları öldürmek için ağır makineli lazım. Hemen elinizin altında bir adet ağır makineli tüfek var. birinci adamı öldürünce en başta göreceksiniz. Diğer adamlar size gelmeye başladığı zaman saydırın. Onları öldürün. Tabi bu makineli tüfekle sadece üst taraftaki zırhlıları öldürebilirsiniz. Diğerlerini öldürmeniz mümkün değil. Onları öldürmek için ilerlemeniz gerekecek.

Öldüreceğiniz zırhlı adamlar aşağıdaki görselde gördüğünüz gibidir.

Az önce ilk mekandan bahsettim. Makineli tüfek olacak dedim. İşte o mekanda bulunan adam. Bu adamı sessizce öldürüp makineli tüfeğe geçin. Makineli tüfeği almadan bu adamı uzaktan sesli bir şekilde öldürürseniz o zaman makineli tüfeği almadan sizi zırhlılar halledebilir. Bu nedenle ilk adamı sessiz öldürün. İşte ilk adam aşağıdaki görseldeki gibidir.

Tavsiye Yazı:  Far Cry 3 Oyun Çözümü 6

Unutmayın 3 tane VIP öldüreceksiniz. Bunlar toplu halde bulunmaz. Hepsi ayrı ayrıdır. En son VIP de en aşağıda bir kulübededir. İşte görseli de aşağıdakidir.

Son VIP adamı vurduktan sonra onun üzerinde bulunan anahtarı da alıp görevi bitireceksiniz. Ancak görevin bitmesi için olduğunuz yerde durmamalısınız. Aşağıdaki görselde size gösterilen alana doğru gidin. Hem yeni görev için bir araba orada sizi bekliyor olacak.

 

Yorum Yazınız

*