Oyun

Far Cry 3 Oyun Çözümü 31


Oyun çözümünün bu bölümünde sessiz olmanızı gerektirecek bir bölüm var. Bu sessizlik sizin için çok önemli. Elinizde bir silah kullanamıyorsunuz. Çünkü içeri gizlice süzülmek zorundasınız. Bu görev yerinin başlangıcı aşağıdaki yerdir.

Gördüğünüz gibi bir tane adam sandalyede oturmuş bekliyor. Onu geçtiniz mi işiniz tamamdır. Onu geçmek için adamın sağındaki taşların arkasına saklanın. İlk yapmanız gereken bu. Ardından da “T” tuşu ile uzağa bir taş atın. O uzaklaştığı zaman hemen merdivenlerden aşağı inin. Çömelerek inin. Yoksa sizi görecek ve öldürecektir. Aşağıda daha bir sürü adam var. Aşağıya inerken görseldeki yolları kullanıyorsunuz.

Aşağı indiğiniz zaman görseldeki gibi bir mağara ile karşılaşacaksınız.

Mağarada adam var. Ona çaktırmadan ilerleyin. O biraz bekleyip gidecek. Eğilerek arkasından gidin. O bir köşeye geçtiği zaman yola devam edeceksiniz. Aşağıda görseldeki gibi bir mekan var. O mekandan saklanarak ilerleyeceksiniz.

Tavsiye Yazı:  Far Cry 3 Oyun Çözümü 3

İki adamı sohbet ederken görüyorsunuz. O adamın biri aşağıdaki gördüğünüz görseldeki gibi oturacak. Oturduğu zaman arkasından eğilerek geçin. Eğilerek geçtiğiniz zaman aşağıya doğru ilerleyeceksiniz. Adamlara görünmeden ilerleyin. Sonra size bir gemi gösterecek. Onun yanına gideceksiniz. Gitmek için suyun içine gireceksiniz. Suyun içine girdiğiniz zaman ilerleyin. Gemiye gidin. Gemiye çıkın ve eğilerek ilerleyin. Orada tek bir adam göreceksiniz. Onu “F” tuşu ile öldürün ve kıyafetini giyin. Ardından da sarı kıyafetli adamların içine girin. Adamların içine girdiğiniz zaman birini kafeste yakacaklar. Daha sonra tekrar denize atlayacaksınız. Ardından bir tekneye binip mağaradan çıkacaksınız. Göreviniz burada sona erecek.

Bu oyun çözümünün de burada sonuna geldik. Bir sonraki çözümde görüşmek üzere.

Yorum Yazınız

*

1 Yorum

  • tamamda başkan ben geliyorum gemiye adamı öldürüyorum tak oyun siyah ekranda kalıyor dah ilerlemiyor windows görev yöneticisinde çalışıyor gözüküyor napıcam