Oyun

Far Cry 3 Oyun Çözümü 29

Son oyun çözümünde adamı öldürdünüz. Bu şekilde kırmızı adamların başındaki pislik gitmiş oldu. Ancak hala işiniz bitmedi. Daha çok kişi temizleyeceksiniz. Amacınız öcünüzü almak. Arkadaşlarınızla size yaşatılan onca eziyetin hesabını sormak. Adamların o mekanlarda kurdukları pis düzeni çökertmek. Adamlar kendi başlarına devlet olmuşlar. Silahlarla devriye gezmeler, istedikleri gibi adam öldürmeler… Kendi düzenlerini kurmuşlar. Ancak siz o düzeni bozacaksınız.

Yeni görevleriniz sarı ve siyah giyinen adamlarla olacak. O adamların bölgesine geçiş için uçak kullanacaksınız. Yeni göreviniz uçağın yanına gitmek. Uçağın yanına gidiyorsunuz ve bakıyorsunuz ki uçak arızalı. Sizin daha önce tarlaları yakmak için kullandığınız ateşli silahı aldığınız adam uçağı tamir etmeye çalışıyor. Ancak kırmızı adamların son dalgası geliyor. Adamlar tüm güçleriyle saldırıyorlar. Siz buna mani olmak için ordasınız. Adam uçağı tamir ederken siz onu koruyacaksınız. Gelenleri bir şekilde öldüreceksiniz. İşte mekan aşağıdaki gibi.

Adam uçağı tamir ederken onu koruyun. Zaten uçak tamiri bittiği zaman sizi çağıracaktır. Uçak tamirini bitirin ve uçağa binin. Sonrada oradan uzaklaşın. Havada ilerlerken denizin üzerine geldiğinizi fark ediyorsunuz. Sonra kapıyı açıyorsunuz ve denize atlamak için hazırlanıyorsunuz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta şudur. Paraşütü uygun mesafede açın. Yoksa çakılırsınız.

Tavsiye Yazı:  Far Cry 3 Oyun Çözümü 8

Uçaktan indiğiniz yer bir sahil kenarı. Orada adamları öldürdükten sonra ilerleyeceksiniz. Bu arada adamları öldüreceğiniz sahil kenarından elde ettiğimiz görüntüler aşağıdaki gibidir.

Sahil kenarındaki işinizi bitirdiğiniz zaman geleceğiniz yer aşağıdaki gibi bir mekan. Orada sarı ve siyah renkte giyinen adamlarla ilk münasebetiniz başlayacak. Zaten içeri girdiğiniz zaman sarı ve siyah renkli adamları göreceksiniz.

Bu oyun çözümünün de sonuna geldik. Bir sonraki heyecanlı çözümlerde görüşmek üzere.

Yorum Yazınız

*