Oyun

Far Cry 3 Oyun Çözümü 28

Geçen oyun çözümünde bir kapıdan içeri girmiştiniz. İşte aşağıdaki kapıyı kastediyorum.

İçeri girdikten sonra ne olduysa oluyor. Bu oyunda sık sık hayal görüyorsunuz. Hayal içinde gerçeği yaşıyorsunuz. Bu da onlardan bir tanesi olacak. Hayal gibi, ancak gerçek. Gerçekten bu defa sizi tutsak edip bütün arkadaşlarınıza eziyet eden adamı yakalayıp öldüreceksiniz. Mekan masallardaki gibi olacak. Ancak adam ölecek. Hem de büyük uğraşlar sonucu bulduğunuz bıçakla.

İçeri girdiğiniz zaman karşınıza aşağıdaki gibi bir görüntü çıkacak. Görüntüde de gördüğünüz gibi küçük bir odaya girmeniz söyleniyor. Odaya girin.

İçeri girdiğiniz zaman hayal alemine dalıyorsunuz. Halay aleminde adamı öldüreceksiniz. Onu unutmayın. Hayal alemine daldığınız zaman karşınıza aşağıdaki gibi mekan çıkacak. Hayal aleminde düşmanınız olan o adam sürekli karşınıza gelecek. Elinizde hafif makineli bir tüfek olacak. O makineli tüfekle adama ateş edeceksiniz. Ölecek, ancak hemen ardından yine karşınıza çıkacak. Bu nedenle ölmüyor diye düşünmeyin. Adam sürekli gelir. siz de sürekli ateş edin. Merminiz sınırsız. Bu nedenle onun sıkıntısına düşmeyin. Ancak mermi değiştirme zamanınızı iyi ayarlayın. Adamı vurduktan hemen sonra değiştirin. Adam üstünüze gelirken değiştirmeyin. Adam üstünüze gelirken değiştirirseniz geç kalabilirsiniz. Bu defa da adam sizi öldürür ve görev başarısız olur.

Tavsiye Yazı:  Ninja Saga Hilesi

Sağda solda çeşitli hayaller gördükten sonra yolun sonuna geliyorsunuz. Eminim buna çok sevineceksiniz. Yolun sonuna geldiğiniz zaman adam sizi bir sandalyede oturuyor olarak bekliyor olacak. Siz yaklaşınca ayağa kalkacak. Orada bir karışıklık olacak ve siz ona zorluklarla bulduğunuz hançeri saplayacaksınız. Adam yere yığılacak ve orada can verecek. Adamı bu şekilde öldüreceksiniz. Aşağıda adamı öldürürken aldığım ekran görüntülerini sizlere sunmak istiyorum.

Bu oyun çözümümüzün de burada sonuna geldik. Oyun daha bitmedi. Çünkü kırmızı giyinen adamlardan sonra şimdide sarı ve siyah renkte giyinen adamlar var. Onları da temizleyeceksiniz. En sonunda onların da başını temizleyeceksiniz.

Yorum Yazınız

*