Oyun

Far Cry 3 Oyun Çözümü 27

Far Cry’in son oyun çözümünde canavarı öldürmüştük. Canavarı öldürmüştük. Pek de zor olmamıştı. Siz de zorlanmayacaksınız.

Bu oyun çözümünde yeni bir görev sizi bekliyor. İlk olarak yapmanız gereken aşağıda gördüğünüz deniz kıyısındaki görev yerine gitmek. Oraya denizden yüzerek gidin. Yaklaştığınız zaman da suyun altına girip o şekilde yaklaşın. Yoksa adam sizi görür ve diğerlerine haber verir. Bu nedenle hem sessizce hem de görünmeden gidin.

İlk görev yerine gidip orada bulunan adamı öldürdükten sonra toprak yoldan ilerleyin. Toprak yoldan ilerlediğiniz zaman karşınıza yine adamlar çıkacak. Bir kadına eziyet eden adamlar. O adamları öldüreceksiniz. Sonra kadını kurtaracaksınız. Elbette asıl görev bu değil. İşte kadını kurtardım.

Daha sonra ilerlediğiniz zaman asıl görev yerinize geleceksiniz. Asıl görev yeriniz bir mekan. Hem de oldukça geniş bir mekan. O mekana giriş yapacaksınız. Bir kapısı var. Demir. Bu nedenle oradan giremiyorsunuz. Sağdan soldan bir kapı bulmaya bakın. Demir kapı aşağıdaki gibidir.

Demir kapıdan giremiyorsunuz. Demir kapının aşağısında bir nokta var. Yukarıdaki resimde de görüyorsunuz. Oradan gideceksiniz. Dikkatli olun. Adam olabilir. Oradan gireceksiniz.

Tavsiye Yazı:  Fortnite Mobile Her Telefon İçin Yayınlanmıyor

Yukarıda gördüğünüz yerden içeri girdiğiniz zaman her taraf kilitlenmeye başlanacak. Tuzak olduğunu o zaman anlayacaksınız. Sonra da her taraf yanmaya başlayacak. Daha sonra kaçacak yer arayacaksınız. Kaçacak yeriniz aşağıdaki ekran görüntüsünde gösteriliyor.

Orda yukarı çıktığınız zaman yangından kurtuluyorsunuz ve bir meydana çıkıyorsunuz. Meydandaki adamları temizliyorsunuz. Daha sonra aşağıda gördüğünüz yere gireceksiniz.

Buraya girdiğiniz zaman hayatınızda en çok istediğiniz şeyi gerçekleştireceksiniz. Sizin istediğiniz şey o kafası dikişli adamı öldürmek. Onu öldüreceksiniz. Ancak bazı yerlerden geçtikten sonra. Bu oyun çözümünde onu anlatmayacağım. Adamı öldürme işini bir sonraki oyun çözümünden okuyabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Yorum Yazınız

*