Facebook Üzerinden Hill Climb Racing Nasıl Oynanır?

Android markette en çok indirilen oyunlar arasında yer alan Hill Climb Racing Fingersoft’un en başarılı oyunlarından bir tanesidir. Yıllardır onlarca güncelleme alan oyun halen güncelleme almaya devam etmektedir. Bu oyunu Android, iOS platformlarından kolayca oynayabiliyoruz. Peki, oyunu Facebook üzerinden nasıl oynayacağız?hillclimb

Android ve iOS platformunda yer alan oyunların birçoğu kısa zaman sonra Facebook’a da geçmektedir. Hill Climb Racing de hatırı sayılır bir zamandan sonra Facebook’taki yerini aldı. Belki bu makaleyi okumadan önce Facebook’taki reklamlar arasında oyunun reklamın görmüşsünüzdür, görmediyseniz bile makalemi okuyunca daha büyük ekranda oynadığınız zaman çok sevineceksiniz. Bilgisayar ekranında oynamak oyunu daha eğlenceli kılıyor. Özellikle küçük mobil ekranlar oyunun ayrıntılarını kısıtlıyor.

hill climb

Oyunu Facebook’ta oynamak için arama kısmına Hill Climb racing yazarak arattırabilirsiniz. Karşınıza ilk çıkan oyuna girip oyna deyin. Karşınıza mobil platformdakinden farklı grafiklere sahip bir oyun gelecek. PC platformuna farklı bir oyun yapılmış. Bu biraz canınızı sıkabilir, ancak pek de bir şey değiştirmiyor. Oyunun kuralları ve içeriği aynı.

Büyük ekranda Hill Climb Racing’de başarılar diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir