Nasıl Yapılır ?

Everynote Nedir, Ne İşe Yarar?


Akıllı cihazlarda sık kullanılan uygulamalardan birisi de Everynote uygulamasıdır. Bu yazımızda uygulamanın ne olduğunu ve ne tür işlerde kullanıldığına kısaca değineceğiz.

Everynote bir not uygulamasıdır. Bu uygulamayı kullanarak not alabilirsiniz. Bu kısa cümle ile ne olduğunu anlattığımı düşünüyorum. Zira başka türlü açıklamaya kalkmak boş laf etmek olacaktır. Şimdi de uygulamanın nasıl kullanılacağına ve size ne gibi avantajlar sağlayacağına gelelim.

Uygulama notlarınızın tüm cihazlarınızda senkronize olmasını sağlar. Bu uygulamayı yüklediğiniz cihazlarınızda notlarınıza ulaşabilirsiniz. En büyük avantajı budur. Ayrıca bir diğer avantajı da internet tabanlı çalıştığı için notlarınız asla kaybolmayacaktır. Elektronik cihazlara ne oalcağı belli olmuyor. Her an çökebiliyor ya da bozulabiliyorlar. Cihazınıza her ne olursa olsun Everynote uygulamasına giriş yaptığınız her yerden notlarınıza ulaşabiliyorsunuz.

Tavsiye Yazı:  Windows 7 ve 8 İşletim Sistemini Aynı Bilgisayarda Kullanmak

Başarılı bir not uygulaması olduğunu söyleyen kullanıcıları uygulamadan son derece memnun.

Yorum Yazınız

*

1 Yorum

  • Ben özellikle büyük bir ekran olmasına dikkat ediyorum . Ve Samsung Galaxy J7 de tam 5.5 inç yani 13.97 cm oluyor ve bu gayette büyük bir ekran. Telefonu aldım hiç bir kasma , bir problem yok . Tek kelimeyle harika , telefon almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim …!istanbul evden eve nakliyatevden eve nakliyatBen özellikle büyük bir ekran olmasına dikkat ediyorum . Ve Samsung Galaxy J7 de tam 5.5 inç yani 13.97 cm oluyor ve bu gayette büyük bir ekran. Telefonu aldım hiç bir kasma , bir problem yok . Tek kelimeyle harika , telefon almak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim …!evden eve nakliyatÜrünü ağustos ayında eşime hediye olarak almıştım gayet memnun o günden bu güne kullanmakta ve herhangi bir şikayeti olmadı. Özellikleri sizin için yeterli ise alınabilecek bir telefon..