hosting
Tanıtımlar

EasyCep ile Eski Telefonunuzu Satın Uygun Fiyata Yeni Telefonunuzu Alım

Hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelen cep telefonlarımız artık ihtiyaçlarımızı karşılamıyor ve değiştirmemiz gerekiyorsa EasyCep.com’u ziyaret etmelisiniz.

EasyCep.com iki bölümden oluşmaktadır birinci bölüm, “Telefon Sat”.

Telefon sat kısmında Türkiye’de daha önce olmayan bir model kullanılmaktadır. Yapay zeka tabanlı sitede telefonunuz ile ilgili soruları cevaplayarak çok kısa süre içerisinde telefonunuzun değerini öğrenebilirsiniz.

Telefonunuzun değerini öğrendikten sonra formu doldurarak satış talebinizi oluşturabilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra size kargo takip numarası ile beraber dönüş yapılacaktır. Telefonunuz UPS kargo kuryesi ile adresinizden EasyCep kutusu ile beraber alınacak ve güvenli bir şekilde EasyCep’e ulaştırılacaktır. Telefonunuz teknik ekip tarafından incelendikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşılmaz ise sitede gördüğünü telefonunuzun değeri belirttiğiniz yöntem (banka havalesi, hediye çeki) ile size ulaştırılacaktır. Teknik inceleme sonucunda bir sorunla karşılaşılırsa telefon veya mail ile yeni bir teklif yapılacak kabul etmeniz durumunda paranız banka hesabınıza gönderilecek veya adınıza hediye çeki tanımlanacaktır. Yeni teklifi kabul etmemeniz durumunda telefonunuz ÜCRETSİZ UPS kargo ile adresinize gönderilecektir.

Telefonumu neden EasyCep’te satmalıyım, işte nedenler:

  • Telefonunuz içerisindeki veriler satılmadan önce KALICI olarak silinecektir ve 3. Şahıslar tarafından ulaşılamayacaktır.
  • Paranızı hemen alabilirsiniz.
  • Alıcı ile buluşmadan tamamen yasal ve güvenilir bir şekilde telefonunuzu satabilirsiniz.
  • Telefonunuzu adresinizden ÜCRETSİZ kargo ile alıyoruz.
  • Kırık ve hasarlı telefonunuzu da değerinde satabilirsiniz.
Tavsiye Yazı:  Güncel Filmler ve Film İndirme Sitesi

EasyCep’teki ikinci bölüm “Telefon Al”. EasyCep’te satılan telefonlar yenilenmiş telefonlar olup 12 ay garanti ile satılmaktadır. Telefonlar satışa sunulmadan önce tamamen test edilmekte ve ekspertiz raporu çıkarılmaktadır. Satışa sunulan telefonların tamamı yazılımsal ve donanımsal olarak hiç bir sorun içermemektedir. Telefonlar yapay zeka tabanlı algoritması ve test programları sayesinde fiyatlandırılmaktadır. Bu sayede müşterilerine en uygun fiyatı vermektedir. Neredeyse bütün telefon modellerini bulacağınız EasyCep’te aldığınız telefonlar ÜCRETSİZ kargo ile adresinize gönderilmektedir. Ayrıca gönderilen telefonlar özel hazırlanan EasyCep kutusu ile beraber kulaklık ve data kablosu hediye edilerek gönderilmektedir. EasyCep’ten aldığınız telefonlarınızı hiç bir sebep göstermeksizin 14 gün içerisinde ÜCRETSİZ olarak iade edebilirsiniz.

Telefonumu neden EasyCep’ten almalıyım, işte nedenler:

  • 12 ay garanti imkanı
  • Tamamen test edilmiş güvenilir yasal alışveriş
  • Ücretsiz kargo
  • 14 gün içerisinde ücretsiz iade
  • En iyi fiyat

Eğer telefonunuz değiştirecekseniz veya yeni telefon alacaksanız bekleriz.

easycep.com

Yorum Yazınız

*