Tanıtımlar

E-Arşiv Hakkında Her Şey


Firmaya Özel E- Arşiv Nasıl Kullanılır?

E Arşiv, son kullanıcılara e-posta adresleri üzerinden PDF formatında fatura gönderilerek, faturanın ikinci nüshasının elektronik formatta saklanmasıdır. Tüm bilgilere hızlıca ulaşılabilecek şekilde güvenilir olabilmesini sağlayan e- arşiv, Digital Planet tarafından hızlı ve güvenli şekilde sağlanmaktadır.

Firmanıza Özel Arşiv Nasıl Oluşturulur?

Her türlü faaliyetinizi not alabileceğiniz ve belgelerle ilgili fotoğraflardan alım satım, üretim ve tüketim gibi pek çok farklı kalemi kaydedebileceğiniz dokümanlarla hizmet veriliyor. Bu sayede kayıt altına alınan metinler sistemde korunmaya devam edilerek sadece firmanız için özel bilgiler olduğundan farklı müşterilere veya ziyaretçilerin görmesine izin verilmemektedir. Sizin kendi kaydetmiş olduğunuz verilere ulaşım sağlayabilmeniz için de e arşiv nedir sorusunun sorulmasının sonrasında, profilinize şirket adınız, kullanıcı adınız ve şifrenizle girmeniz gerekiyor. Arşivi de profilinize ulaştıktan sonra kategorilerin bulunduğu bölümden istediğiniz tüm verileri kaydederek oluşturmanız mümkündür.

Tavsiye Yazı:  Sevgililik müessesine yeni adım atmış çiftlere özel 14 Şubat hediye önerileri

E- Arşivle İlgili Bilgi Nasıl Alınır?

Bilgi edinilebilmesi için oluşturulmuş ve sormak istediğiniz her türlü sorunun hesabınıza giriş yaptıktan sonra sorulması halinde sistemde bulunan veriler doğrultusunda gereken bilgilendirme yapılmaktadır.   Daha genel bilgiler için Müşteri Destek Servisi ile digitalplanet.com.tr/tr/call üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Günün her saati aktif durumda olan 444 9 328 canlı destek hattından da yardım alabilir ve merak ettiğiniz tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

Sözleşme gereği 10 yıl boyunca güvenilir saklama hizmeti, günden güne büyüyen iş ortakları ile e-Dönüşüm ve ötesine çıkacağınız bu yolculukta Digital Planet her zaman yanımızda. E-Arşiv hakkında ayrıntılı bilgi ve hızlı teklif almak için e arşiv sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yazınız

*