Mobil Cihazlar

Discovery Quadro 4 Batarya Değerlendirmesi

GM firmasının ürettiği bu cihazı her yönden incelemek istiyoruz. Zira sizler bu incelemeleri okuyarak fikir sahibi olacaksınız ve cihazı satın alacaksınız. Bu yazımızda size cihazın bataryası hakkında bilgi vereceğiz. Detayları yazımızın devamından alabilirsiniz.

gm-discovery-quadro-4-

Bildiğiniz gibi akılı cihazların en büyük sorunlarından bir tanesi şarj sorunudur. Sizi yarı yolda bırakabilir. Gerek performans yüzünden, gerekse de ekranlarının büyüklüğü ve parlaklığından şarj çok çabuk bitiyor. Tabi bir nesne ne kadar çok iş yaparsa o kadar çok enerji tüketir. İnsanlar da böyledir. Cihazda oyunlar oynuyor, internete giriyor, video izliyor, fotoğraf çekiyorsunuz. Bunlar ekstra güç harcar. Peki, Quadro 4 tüm bunları yaparken bataryasını nasıl kullanıyor, uzun süre size kullanım sunabilir mi?

gm-discovery-quadro-4

Sorumuzun cevabını kısaca açıklayacağım. Quadro 4’ün bataryası 3000 mAh değerindedir. Bu batarya Discovery ve Discovery Elite’e bakarak oldukça fazla güce sahiptir. Örneğin Discovery’nin ekranı 4.7 inç iken Quadro 4’ün ekranı 4.5 inçtir. Bu demek oluyor ki Quadro 4 hem daha güçlü bataryaya sahip, hem de ekranı küçük. Elite’te de aynıdır. Elite’in ekranı 5.4 inçtir. Sadece ekran olarak bakmayalım. Quadro 4 her yönden batarya bakımından sizi diğer cihazlara nazaran daha çok memnun edebilir.

Tavsiye Yazı:  Samsung Galaxy S6'nın ekranını merak ediyor musunuz?

Değerlendirmemizi yapacak olursak şunları söyleyebiliriz. Batarya size sıkıntı çıkartmayacaktır.

Yorum Yazınız

*