Diablo III 15 Mayıs’ta Görücüye Çıkıyor

Diablo III 15 Mayıs'ta Görücüye ÇıkıyorEfsanevi oyunlardan biri olan Diablo III 15 Mayıs’ta çıkıyor. Zamanında çok fazla oynanan ve gerek karakterler gerekse oyun hikaye tarzı nedeniyle dünyada çok fazla takipçisi olan oyun uzun süredir çıkış tarihinin ertelenmesinden dolayı oyunseverler tarafından şikayet edilmekteydi. Artık beklenen tarih açıklandı ve 15 Mayıs’ta oyun raflarda yerini alacak.

Diablo III’te beş karakter bekliyor: Monk, Barbarian, Wizard, Demon Hunter ve Witch Doctor. Oyuncular Diablo III’te eski bölümlerde olduğu gibi Tristam köyünü ziyaret edecekler. Bunun dışında sunucular açıldığında tüm oyuncuların katılacağı yönde bir açıklamam oyun yapımcısı Blizzard tarafından açıklanmış.

Savaş Komutanı

Bu oyun bana eski günleri hatırlatan bir oyun diyebilirim. Diablo 2 internet kafelerde oynanırken bizde yine efsanevi bir oyun olan strateji Oyunu age of empires’ı oynamak için giderdik. O zamanlar benim ilgimi Diablo tarzı oyunlar çekmezdi. Lakin sonrasında arkadaşımda oynarken takip ettiğimde baya güzel ve sürükleyici oyun olduğunu gördüm. Hatta arkadaşım strateji Oyunlarını bırakıp bu diabloya baya sarmıştı. Eğer daha Diablo ile tanışmamış iseniz bu oyun sizler için de fırsat olabilir. İsterseniz bir deneyin derim 🙂

5 Comments

 1. ek iş avatarı ek iş dedi ki:

  Gel artık diablo 3 yıllardır bekliyoruz 🙂

 2. diablo 3 videoları avatarı diablo 3 videoları dedi ki:

  Diablo 3 çıkmalı artık. Tristram’ın o nemli havasını içimize çekmek istiyoruz.

 3. Dilek Çay avatarı Dilek Çay dedi ki:

  Merak ediyorum bu oyunu. Gelsin bakalım. : )

 4. film indir avatarı film indir dedi ki:

  merakla bekliyorum 🙂

 5. Uğur Dalkıran avatarı Uğur Dalkıran dedi ki:

  Hadi artık. Çok bekledik. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir