Diablo III 15 Mayıs’ta Görücüye Çıkıyor

Diablo III 15 Mayıs'ta Görücüye ÇıkıyorEfsanevi oyunlardan biri olan Diablo III 15 Mayıs’ta çıkıyor. Zamanında çok fazla oynanan ve gerek karakterler gerekse oyun hikaye tarzı nedeniyle dünyada çok fazla takipçisi olan oyun uzun süredir çıkış tarihinin ertelenmesinden dolayı oyunseverler tarafından şikayet edilmekteydi. Artık beklenen tarih açıklandı ve 15 Mayıs’ta oyun raflarda yerini alacak.

Diablo III’te beş karakter bekliyor: Monk, Barbarian, Wizard, Demon Hunter ve Witch Doctor. Oyuncular Diablo III’te eski bölümlerde olduğu gibi Tristam köyünü ziyaret edecekler. Bunun dışında sunucular açıldığında tüm oyuncuların katılacağı yönde bir açıklamam oyun yapımcısı Blizzard tarafından açıklanmış.

Savaş Komutanı

Bu oyun bana eski günleri hatırlatan bir oyun diyebilirim. Diablo 2 internet kafelerde oynanırken bizde yine efsanevi bir oyun olan strateji Oyunu age of empires’ı oynamak için giderdik. O zamanlar benim ilgimi Diablo tarzı oyunlar çekmezdi. Lakin sonrasında arkadaşımda oynarken takip ettiğimde baya güzel ve sürükleyici oyun olduğunu gördüm. Hatta arkadaşım strateji Oyunlarını bırakıp bu diabloya baya sarmıştı. Eğer daha Diablo ile tanışmamış iseniz bu oyun sizler için de fırsat olabilir. İsterseniz bir deneyin derim 🙂

5 Comments

 1. Avatar of ek iş ek iş dedi ki:

  Gel artık diablo 3 yıllardır bekliyoruz 🙂

 2. Avatar of diablo 3 videoları diablo 3 videoları dedi ki:

  Diablo 3 çıkmalı artık. Tristram’ın o nemli havasını içimize çekmek istiyoruz.

 3. Avatar of Dilek Çay Dilek Çay dedi ki:

  Merak ediyorum bu oyunu. Gelsin bakalım. : )

 4. Avatar of film indir film indir dedi ki:

  merakla bekliyorum 🙂

 5. Avatar of Uğur Dalkıran Uğur Dalkıran dedi ki:

  Hadi artık. Çok bekledik. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir