Oyun

Crysis 3 Donma ve Oyundan Atma Sorunu Çözümü


Crysis 3 son çıkan oyunlar arasında en iyisi. Bu nedenle birçok kişi bu oyunu tercih ediyor. Kimi parasını ödeyip alıyor, kimisi de kaçak oynuyor. Kaçak oynamayı tavsiye etmiyoruz, ancak oynayanlar yine de bu huylarından vazgeçmiyor. Kaçak oynayanların karşılaştığı bir sorunu sizlere anlatacağız ve ardından da nasıl çözeceğinizi sizinle paylaşacağız. Bu soruna donma sorunu da denilebilir, oyundan atma sorunu da denilebilir. Çünkü ilk önce siyah bir ekran geliyormuş ve biz bunu donma olarak algılıyoruz. Ardından da siz bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Klavyeden birkaç tuşa basıyorsunuz, fareye tıklıyorsunuz. İşte bu defa da sizi oyundan atıyor. Crysis 3.exe çalışmayı durdurdu diyor. Bunu neden yapıyor ve çözümü nedir?

Crysis 3 oyunu neden bunu yapıyor? Böyle yapıyor, çünkü oyun kaçak oynanıyor. Crytek bu oyunun kaçak oynanamasını önlemek amacıyla güvenlik çalışanlarından bunu istedi ve güvenlik çalışanları bir .dll dosyasını güvenliğe almasıyla oyun donuyor. Ancak bu sorunu bir crack ile çözebilirsiniz. Bu linkte verdiğim dosyayı indirin ve içinden çıkan dosyaları oyunun kurulu olduğu yere atın. Kopyala ve değiştir deyin. Ardından oyunu eskiden açtığınız yerden değil de oyunu crack yaptıktan sonra kurulu olduğu yere gelen .exe dosyasından açın. Çünkü crack yaptıktan sonra o değişecek ve oyunu oradan açmanız gerekecek.

Tavsiye Yazı:  Cities Skylines Sistem Gereksinimleri

Tüm bu dediklerimi yaptıktan sonra oyununuz kaldığı yerden devam edecek. Hiçbir sorun olmadan kaldığınız yerden oyununuzu sürdüreceksiniz.

Yorum Yazınız

*

31 Yorum