Mobil Cihazlar

Cepten Bedava Görüntülü Konuşma


iPhone sahipleri artık 3G üzerinden Skype ile görüntülü konuşabilecekler. iPhone’daki FaceTime uygulaması wi-fi gerekmesinden dolayı bunu daha çok alanda kullanmayı amaçlayan Skype, 3G üzerinden Skype’den Skype’ye ücretsiz, Skype’den cep telefonlarına ve sabit telefonlarına ise çok uygun fiyatta görüşmeyi sağlamakta. Skype için wi-fi ya da 3G uyumlu iPhone ya da iPod Touch 4. nesil olması yeterli. Haber: Bedava Görüntülü Görüşme Artık Ceplerde
Giydiğiniz kıyafetler üzerinizde emanet mi duruyor?
Apple’ın verilerine göre 2010 yılında en çok tercih edilen ilk beş ücretsiz uygulamadan birisi olan iPhone için Skype uygulamasında görüntülü görüşme özelliği kullanıcı deneyimini belirgin bir biçimde zenginleştiriyor. Artık kullanıcılar Skype’tan Skype’a ücretsiz veya Skype’tan cep telefonları ve sabit hatlara çok uygun fiyatlarla arama yapabilecek.

Tavsiye Yazı:  iPhone'da android kurulumu ve kullanımı

“2010 yılının ilk altı ayında Skype’tan Skype’a görüşme dakikalarının %40’ı olan görüntülü çağrı ile kullanıcılarımız cep telefonlarında da Skype görüntülü aramayı ne kadar istediklerini gösterdiler.” şeklinde konuşan Skype Tüketici Sektörü Genel Müdürü Neil Stevens “Genel kullanıcılara evlerinde veya işlerinde bilgisayarlarında, yolda cep telefonlarında veya oturma odalarında TV’leri aracılığı ile görüntülü görüşme sağlayarak Skype, milyonlarca insanın nerede olurlarsa olsunlar önemli anlarını görüntülü olarak paylaşmasını mümkün kıldı” dedi.

Kullanıcılar iPhone üzerinden Skype görüntülü konuşmaları hem 3G hem de Wi-Fi ile gerçekleştirebilirler. Yeni Skype uygulaması; iPhone 4, iPhone 3GS ve iOS 4.0 veya daha üstüne sahip iPod Touch 4. nesil ile uyumlu. iPod Touch 3. nesil ve iPad video alma özelliğine sahiptir. iPhone için Skype uygulaması App Store ücretsiz olarak indirilebilir.

Yorum Yazınız

*