Tanıtımlar

Cepfix ile 6 adımda telefonunuzu yepyeni bir hale getirin

Gözünüz gibi baktığınız telefonunuz bozulduğunda ne yapsam diye kara kara düşünüyorsanız, size harika bir önerimiz var: Cepfix.com. Akıllı telefon tamir servisi olan Cepfix, pratik yöntemleriyle zamanına değer veren ve sorununu kolayca çözmek isteyen mobil cihaz sahipleri için ideal bir adres.

Bozulan cep telefonunuzu tamir ettirmeyi düşünüyorsanız veya cep telefonu ekran tamiri için güvenilir bir çözüm arıyorsanız Cepfix.com hızlı ve avantajlı çözümleriyle sizi bekliyor. Cepfix.com’a girip durumunuzu paylaşın, o size en hızlı ve pratik çözümü bulsun. 6 adımda cep telefonunuzu ilk günkü haline getirin.

  1. Öncelikle telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini Cepfix ile paylaşıp tahmini bir fiyat alın. Bu tahmini fiyat telefonunuzun markasına, modeline, arıza durumuna, parça değişim ve işçilik bedelleri esas alınarak hesaplanacaktır.
  2. Cihazınızı tamir ettirmeye karar verdikten sonra siparişinizle birlikte Cepfix ekipleri gün içinde telefonunuzu teslim alıyor.
  3. Tamir esnasında telefonsuz kalacağım diye dert etmeyin. Cepfix’in verdiği Samsung Galaxy Ace 4 veya Iphone 4 modellerinden birini cihazınız tamir olana kadar kullanabilirsiniz.
  4. Cepfix’in uzman teknisyenleri tarafından yapılan arıza tespiti sonrası tamir bedeli sizinle paylaşılıyor. Onayladığınız takdirde telefonunuz tamir edilip kısa sürede elinize ulaştırılıyor.
  5. Tamir sırasında hizmet numaranızı siteye girerek telefonunuzun hangi aşamada olduğunu tüm detaylarıyla takip edebiliyorsunuz.
  6. Telefonunuzun onarımı bitip teslim aldığınızda, kapıda kredi kartı ve nakit olarak ödemenizi yapabilirsiniz.
Tavsiye Yazı:  2016 Sezonunda Tesettür Giyim Satışları Arttı ?

Cepfix-logoCepfix’in sunduğu tamir hizmetleri arasında; cihazın kapanması, video ses problemi, yön sensörü sorunu, bluetooth problemi, pilin şarj olmaması, kendiliğinden kapanma, ekran sorunu, ses problemi, hafıza kartı sorunu, Touch ID sorunu, dokunmatik cam kırığı gibi arızaların giderilmesi yer alıyor. Ayrıca kulaklık sorunu, sim kart problemi, titreşim sorunu, ana buton bozukluğu, kablosuz ağ sorunu ve şarj soketi arızasına da çözüm bulunuyor.

Cepfix’in bir diğer avantajı ise 6 ay parça garantisi sunması. Tamir işleminde telefonunuzun kamerası veya herhangi bir parçası değiştiğinde Cepfix, bu parça için 6 ay garanti veriyor. Cihazınızın durumu hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan her türlü soru için 444 74 87’yi arayarak Cepfix müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz.

Bozulan ve ekranı kırılan telefonunuzun kısa zamanda ilk günkü haline dönmesini istiyorsanız, yenilikçi cep telefonu tamiri şirketi olan Cepfix.com’a şans verin. Cep telefonu ekran fiyatları birkaç yerde farklı olabiliyor.

Samsung cep telefonu tamiri ihtiyacım var diyorsanız Cepfix.com’da her türlü arıza durumuna göre fiyat alabilir, yerinizden kalkmadan kolayca telefonunuzu tamir ettirebilirsiniz.

Yorum Yazınız

*