hosting
Tanıtımlar

Çelik Dolap Alacak Büyük Küçük İşletmelerin Bilmesi Gerekenler

Güvenliği sağlayan emanet dolabı, öğencilerin okulda ve yurtta hayatını kolaylaştıran çelik dolap modellerine dair tüm ayrıntıları bu yazmızda sizlerle paylaştık.

SOYUNMA DOLABI

Soyunma dolabı kullanım alanları arasında olan yerler en başta özel ve devlet öğrenci yurtları, ofis, iş yerleri, avmler, temizlik şirketleri gibi personel saysının yoğun olduğu yerler gelmektedir. Daha sonra kreşler, askeriyeler, şantiyeler soyunma dolabı kullanım alanlarına örnek gösterilebilir. Çelik soyunma dolabı modelleri tam kapak, yarım kapak, raflı, çekmeceli, askılı, sürgülü ve menteşeli olarak gruplandırılır.  Bunların dışında ise, istenilen renk ve modelde üretimi mümkündür.

Tekli soyunma dolabı, ikili, üçlü, dörtlü ve altılı soyunma dolapları gibi farklı boy ve ölçülerde yapılan ve yurt dolabı olarakta bilinen dolaplar mevcuttur. Dolap fiyatlarıysa imalatçıdan ve perakendecilerde farklılık göstermektedir. İstenilen özelliklere ve kaliteye göre dolap fiyatları değişkenlik göstermektedir. İmalatçı firma için gokerler.com.tr internet sitesi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

OKUL DOLABI

Okul dolapları öğrenci ve öğretmenler için oldukça önemlidir. Bu dolaplar öğrencinin defter, kitap ve okulda ihtiyaç duyacağı eşyalarını koyabilmesi için öğrencinin şahsına verilen bir eşyadır. Bu sayede öğrencilerin her gün okula gelirken ve giderken ağır çantalar taşıyarak omurga sorunları yaşamalarının önüne geçilmektedir. Dolap içine defter, kitap gibi eşyalar konulacağı gibi yedek önlük ve spor kıyafetleri de konulabilir. Bu çelik dolap modellerinde üzerinde öğrenci isimleri yazmaktadır bu sebeple öğrenciler dolaplarını karıştırmadan rahatlıkla bulabilirler. Dosya dolapları, istenilen ölçü ve modelde yapılabilmektedir. Fiyatlarının belirlenmesi için seçilen dolabın model ve kalitesinin belirlenmesi gerekmektedir.

Tavsiye Yazı:  Disney Fineas ve Förb Oyunları

EMANET DOLABI

Çelik emanet dolabı modelleri ve fiyatları konusunda dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Metal dolap almayı düşünüyorsanız kaliteden ve hizmetten ödün vermeyen firmaları tercih etmeniz satış sonrasında da sıkıntı yaşamamanız açısından önemlidir. Siz de biliyorsunuz ki eşya almaya karar verildiği zaman kullanılan malzeme kalitesi ilk dikkat edilecek hususlar arasında gelmektedir. Son olarak da çelik dolap modelleri ve özellikleri gelmektedir. Peki emanet dolap modelleri nasıldır. 8,10, 15 kişilik olmak üzere istenilen sayıya göre dolap üretilmektedir. Renk ve genişlik taleplere bağlı olarak belirlenebilmektedir. Metal ve çelik olan emanet dolapları güvenlik açısından daha öndedir. Seçilecek kilit modelinin seçimi de önemlidir. Nasıl bir dolaba ihtiyaç olunduğu kararlaştırıldıktan sonra fiyat bilgisi daha doğru bir tercih olacaktır.

Emanet dolabı kullanım alanları, kamu ve özel sektör tarafından tercih edilen bir dolap türüdür.  Okullar, spor salonları, hamamlar, oteller, fabrikalar, spa salonları ve hastaneler olarak sayılabilir.

Okul ve emanet dolapları, 10 gözlü, 20 gözlü, 30 ve 40 gözlü dolap modelleri şeklindedir.

Bu üç farklı çelik dolap modelleri dışında dosya dolabı, arşiv, kartoteks dolapları, temizlik malzeme dolapları ve iş yerlerinde zorunlu hale gelen işgüvenliği soyunma dolabı modelleri de  mevcuttur.

Tüm metal dolap modelleri için inceleyiniz: https://www.gokerler.com.tr/kategori/ozel-celik-metal-dolap

Yorum Yazınız

*