Business Central 365 Hakkında Detaylar

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için bütünsel bir yaklaşımla kurumsal kaynak planlama çözümünü ele alan Microsoft Dynamics 365 Business Central, finans, muhasebe, tedarik zinciri, sipariş, satış, pazarlama, IK, faturalandırma ve raporlama gibi işlemlerinizi kolaylaştırır. İşletmenizi kontrol altında tutmanıza yardımcı olur.

Dynamics 365 Business Central ile, işletmenizdeki tüm süreçleri ahenk içerisinde çalıştırırsınız. İşletmenizdeki farklı departmanların farklı işlemleri için ayrı platformlar kullanmak zorunda kalmazsınız ve tüm işlerinizi tek bir platformdan yürütebilmenin avantajlarından yani zaman ve maliyet tasarrufundan faydalanırsınız.

Dynamics365, hepimizin aşina olduğu Microsoft araçları olan Office, Power BI ve Azure ile uyumla çalışır ve zorlu entegrasyonlar ile uğraşmazsınız. Tanıdık ara yüzler sayesinde çalışanlarınız adaptasyon problemi çekmez. Outlook üzerinde teklif, sipariş ve fatura üretebilirsiniz.

IOS, Android ve Windows işletim sistemine sahip tüm cihazlarla her yerden ve her zaman çalışabilirsiniz. Business Central 365’i on-premises, public cloud, private cloud ya da hibrit kurulum seçenekleri ile kullanabilirsiniz. Bulut teknolojisi sayesinde, kullanıcı sayınızı büyüyen iş hacminize göre artırabilir, ihtiyaç duymadığınız dönemlerde azaltabilirsiniz.

Business Central 365’in raporlama yeteneği sizi hayran bırakır. Tüm süreçlerinizle ilgili istediğiniz bileşenlerle raporlar alır, işletmenizin tepeden görüntüsünü elde edebilirsiniz. Birbirine bağlı iş süreçlerinizi, öngörüsel analitik ve gerçek verileriniz ile birleştirebilirsiniz. Dynamics 365 Business Central, işletmenizin veriye dayalı kararlar almasına yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir