Tanıtımlar

Bugün Ne Pişirsem Derdine Son Yemek.Com

İlk çağlarda, yemek için avlanmak gerekirdi. Çağın ilerlemesi ile birlikte yiyeceğe ulaşmak kolaylaştı. Pazar, market, kafe, restoran doldu çevremiz. Bu da yetmedi ve evimizden çıkmak istemediğimiz zamanlarda bile yiyeceğe ulaşmak istedik. Bazı kafe ve büfe tarzı yerler, eğer evimize yakınsa eve servis hizmeti sundu fakat sınırlı yerden hizmet almak yeterli gelmedi.

Sanal âlemin geliştiği zamanlarda buna bir çözüm bulundu ve ortaya yemek sepeti adında bir site çıktı. Yemek sepeti, tüm restoranları bölgelere, illere ve hatta ilçelere göre ayırarak bünyesinde barındıran, çok çeşitli yemek siparişi verebileceğiniz, sizi tatmin eden hizmet anlayışıyla gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz güzel bir site. Zamanla çok sevildi hatta arkasından gelen birçok siteye de öncü olduğunu söylemek mümkün.

Çok geniş kitlelere hitap etti ve kullanıcı sayısı günden güne arttı. Sipariş edilen restoran ve yemekle ilgili kullanıcıların yaptığı yorumlar ve puanlamalar başka kullanıcılara da yol gösterdi. Hediye çekilişleri ve indirim kuponları ile kullanıcılarının her zaman gönlünü hoş etti.

Kullanıcılarının hizmetinden bu kadar memnun kaldığı Yemeksepeti.com artık ev hanımlarına da destek olmak anlamında Yemek.com adıyla kardeş bir site kurdu. Çeşitli yemek, içecek, tatlı tariflerini, sağlıklı beslenme önerilerini kullanıcılarına sunan güzel bir oluşum oldu. Dolayısıyla, evinde yemek yapmayı seven, sağlıklı beslenmek isteyen, değişik yemek tarifleri arayışında olan kısacası her arayışa hitap eden güzel yemek tariflerinin bulunduğu bir site.

Tavsiye Yazı:  Kim Milyoner Olmak İster Oyunus.Org 'da Oynanır!

Geleneksel tariflerin yanısıra çok farklı orijinal tarifleri ile aşçılığına güvenen ev hanımlarına da yol gösterici nitelikte bir site. Orijinal tariflere örnek olarak, Datça usulü patlıcanlı makarna, milföy kare pizza, bademli toblerone brownie, cevizli glutensiz brownie, hellimli ıspanak salatası, ricotta peynirli tart tarifini sayabilirim.

Ayrıca sosyal medyayı çok etkin kullanan yemek.com, Instagram ve Youtube hesaplarında çok eğlenceli içeriklere yer vermekle birlikte sık sık yarışmalar düzenlediği için takipte kalmanızda fayda var.

Instagram linki: https://www.instagram.com/yemekcom/

Youtube linki: https://www.youtube.com/user/yemekcom

Yemek.com Google Play linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yemeksepeti.yemekcom

Yemek.com Apple Store uygulama linki: https://itunes.apple.com/tr/app/yemek-com/id1351326948?l=tr&mt=8

 

 

Yorum Yazınız

*