Tanıtımlar

Boğazda Tekne Keyfi Yat Kiralama

İstanbul’un sahip olduğu en güzel şeylerden birisi elbette boğaz. Peki boğazın keyfini doyasıya yaşamak ister misiniz? Bunun için sizlere saatlerce süren bir tekne turu tavsiye ediyoruz. Tekne turu yapmak için de en uygun adreslerden birisi yat kiralama‘dır. Teknetur.org sizlere bu güzelliği yaşatmak için ilk önce sizden bir rezervasyon alıyor. Rezervasyon bilgileri size verilince denilen gün ve saatte kalkış yapılıp keyif başlıyor.

Tekne Kiralama rotası sizi çok etkileyecek. Boğazı bir tarafından yine aynı tarafa iki kıyıyıda bu gezide görmeniz mümkün olacak. İşin bir başka güzel tarafı ise istediğiniz süre için yat kiralamak mümkün. Bunun yanında gezinin ne zaman başlayacağını da siz belirliyorsunuz. Misafirleriniz mi geldi, onlara harika bir gün mü geçirtmek niyetindesiniz? O halde tekneturu.org üzerinden rezervasyonunuzu yapın ve gerisini bize bırakın.

Tekne Turu’nda seçenekleriniz bununla da sınırlı değil. Özel gün ve geceleriniz için yine tekne turu yapabilirsiniz. Ayrıca tekne turu ramazan günleri de sizlere hizmet veriyor. Teknede iftar yapmak ve bunun keyfini sürmek de oldukça kolay. Teknede iftar yapmak için yalnız olmanız bile yetiyor. Teknede iftar keyfi genelde 4 saat sürüyor. Program ise harika. Semazen gösterisinin yanında canlı fasıl ve tasavvuf müzikleri eşliğinde boğaz turu yapıyorsunuz. Menü de oldukça zengin.

Tavsiye Yazı:  Satılık Ve Kiralık Emlakta İstanbul Seçenekleri

Tekne turu sadece iftar için de geçerli değil. Ayrıca özel gün, doğum günü, sünnet töreni ve düğün gibi organizasyonlarınızı tekneturu.org farkıyla yapabilirsiniz.

 

Yorum Yazınız

*