Nasıl Yapılır ?

Blogger’da Tema Nasıl Yüklenir?


Blogger Google’ın ücretsiz bir blog servisidir. Bu servis ile ücret ödemeden site kurabiliriz. Temasını da güzelce yüklediğimiz zaman oraya çok güzel bir site çıkabilir. Ancak temasını nasıl yükleyeceğimizi bilmiyorsak baştan kaybetmişiz demektir. Blogger’a nasıl yeni tema ekleyeceksiniz bunu bilmek önemlidir. Nasıl ekleyeceğinizi bilirseniz siteyi hiç ücret ödemeden mükemmel hale getirebilirsiniz.

İlk olarak yapmanız gereken internetten Blogger teması indirmek. Blogger temaları internetten bolca bulunur. İnternette bolca bulunan Blogger temalarının içinden çıkan xml dosyalarını masa üstünüze atın. Sonra Blogger kumanda paneline giriş yapın. Ardından ekranda da gördüğünüz gibi şablondan yedekle ve geri yükle butonuna tıklayacaksınız. Yapacağınız tüm işlemler bu kadar. İndirdiğiniz dosyadan çıkan xml dosyasını yükle dediğiniz zaman temayı Blogger adresinize yükleyecektir ve artık blogunuz yüklediğiniz tema gibi görünecektir.

Tavsiye Yazı:  Lenovo PC Fan Tozu Nasıl Temizlenir?

Blogger’a tema yüklemek basittir. Bizim anlatımımızla da bu işi daha basit hale getirmiş olduk. Sitenizin daha güzel görünmesini istiyor ve daha çok ziyaretçi çekmesini istiyorsanız temanıza önem vermeniz gerekmektedir.

Yorum Yazınız

*