Apple-iOS Mobil Cihazlar

Bir “iPhone’unu getir” kampanyası daha başlayabilir

Son zamanlarda telefon üreticilerinin birbirlerine karşı yaptığı kampanyaları duymuşsunuzdur. Bir şirket rakibinin telefonunu getirip kendilerine teslim edenlere kendi telefonunu çok uygun fiyatlara veriyor. Bu kampanyalar telefon kullanım oranlarını inanılmaz derecede etkiliyor ve telefon üreticileri piyasada ki en çok kullanılan telefonları üretmek istiyor. Benzer bir kampanya yine Apple’a karşı Xiaomi’den gelebilir.

Gelen haberlere göre Xiaomi Apple’ı hedef almış görünüyor. İphone kullanıcılarının kolayca yeni cihazlardan olan MiNote’a geçmesi için bir AppStore uygulaması geliştirildiği söyleniyor. Bu uygulama kişilere rehber olurken telefon içerisindeki dosyaları da kaybetmeden Mi Note cihazına aktarabilecek.

Ayrıca Xiaomi’nin yeni cihazları Mi Note modelleri tıpkı iphone’da olduğu gibi nano sim kart destekliyor. Bu da şirketin hedefinin kimler olduğunu açıkça gösteriyor. Son bilgi ise Xiaomi’nin iPhone’unu getir kampanyası üzerinde çalıştığı. Söylentilere göre yakın zaman içinde düzenlenecek kampanya çerçevesinde iPhone 5S ve altı modeller için Mi Note modeli, iPhone 6 modeller için ise Mi Note Pro modeli kampanya dahilinde olacak. Gelişmeleri bizimle takip edin.

Tavsiye Yazı:  Xiaomi Telefonlarda Temalar Çalışıyor Bildirimi Sorunu

xiaomi-mi-note-1

Yorum Yazınız

*

1 Yorum

  • Fena birşeye benzemiyor, ama apple’lar pahalı telefonlar. Bu mi note’lar nedir bilmiyorumda, zararlı çıkma durumu olabilir bu işten sanki. Detaylı araştırma yapılmadan biraz tehlikeli gibi duruyor.