hosting
Tanıtımlar

Beşiktaş’ın Yolu

Çok değil, daha 1 sezon önce hem Türkiye’yi hem de Avrupa’yı kasıp kavuran Beşiktaş, bugünlerde tanınamaz hâlde. Napoli, Leipzig gibi birçok takıma kök söktüren Kara Kartal, bu sezon hedeflerinin oldukça uzağında seyrediyor. Ligin ilk yarısında oldukça fazla puan kaybı yaşayan ve bunun dışında oynadığı futbolla da umut vermeyen Beşiktaş, 2. yarıda da daha ikinci maçında puan kaybı yaşadı. Beşiktaş taraftarları arasında bu düşüşün nedenleri oldukça tartışılır durumda. Bu sebepleri tartışırken de farklı etkenler üzerinde dağılmış durumda Beşiktaş taraftarı. Peki Beşiktaş’a neler oluyor?

Beşiktaş ile ilgili durumları tartışmadan önce gerçekleşen değişimlere, haberlere değinmek gerekir. Bu hususta en güvenilir Beşiktaş haberleri Ajansspor’dan izlenebilir. Ajansspor, güvenilir haberleri ve etkili kadrosuyla habercilik alanında doğru işler yapmaya devam etmektedir. Beşiktaş’ın transferleri, antrenmanları, özel röportajlar ve çok daha fazlasını burada bulabilirsiniz. Böylece Beşiktaş ve durumu hakkında daha doğru bilgiler edinmiş olursunuz.

Beşiktaş ile ilgili gelişmelere baktığımızda ilk olarak transferlerin takıma nasıl etki yapacağından bahsetmek yerinde olacaktır. Transfer dediğimizde sadece gelenleri değil; giden oyuncuları da konuşmak gerekir. Ryan Babel, Pepe gibi kariyeri yüksek oyuncuların ara transfer döneminde Beşiktaş formasına veda ettiğini gördük. Takımın hücum ve savunma gücüne önemli katkılar sağlayan bu 2 futbolcunun ayrılışından sonra Beşiktaş, stoper pozisyonuna Isimat Mirin transferini gerçekleştirdi. İsim bazında baktığımızda Pepe etkisini vermeyen Mirin, maliyet bakımından baktığımızda ise oldukça başarılı bir hamle olarak görülebilir. Kariyerinde üst seviye ligler görmüş olan Mirin’in Beşiktaş’a yapacağı etkiyi gelecekte daha net göreceğiz. Bunun haricinde Ajansspor’un da özel haber olarak sunduğu golcü transferini Beşiktaş, Burak Yılmaz ile gerçekleştirdi. Ligin ilk yarısında golcü sıkıntısı çeken Beşiktaş takımı, Burak Yılmaz ile bu sorunu gidermeye çalışacak. Kariyerinin başlarında Beşiktaş forması ile tanışıp sonrasında dört büyük takımda da forma giyen Burak Yılmaz ise yıllar sonra döndüğü Beşiktaş camiasında gollerine devam etmek isteyecek. Şenol Güneş’in de kefil olarak getirdiği Burak Yılmaz’ın Beşiktaş’a neler katacağını Ajansspor’un güncel haberlerinden hep birlikte izleyeceğiz.

Tavsiye Yazı:  Samsung Yedek parça

Beşiktaş, en çok konuşulan transferini ise son günlerde Kagawa ile gerçekleştirdi. Japon futbolcunun imzası sonrası Beşiktaş’ta moraller biraz olsun yükselmiş görünüyor. Ayrıca, bu transfer, Japon medyasında da büyük yankı uyandırdı. Japon televizyon kanallarının Beşiktaş maçlarını yayınlamak adına saat düzenlemesi talebinde bulunması, Beşiktaş’a olan Japon ilgisinin bir göstergesi oldu. Öte yandan, ligin ikinci yarısında Beşiktaş’a büyük katkı yapması planlanan Kagawa oyuna sonradan girdiği ilk maçında 2 gol birden atarak sansasyonel bir başlangıç yapmayı da başardı; yerinde bir transfer olduğunun sinyallerini vermiş oldu.

Mali durumunu da düzeltmeye çalışan Beşiktaş’ın bu şartlar altında başarıya ulaşıp ulaşamayacağını hep birlikte göreceğiz. Ulaşacağı başarılar da Beşiktaş’ın mali durumunda oldukça etkili olacaktır. Gelişmeleri, hep birlikte Ajansspo

Yorum Yazınız

*