İnternet

Avira PC Cleaner Yayınlandı

İnternet ve Bilişim sektörünün gelişmesi ile birlikte birçok alanda da kendi içerisinde yenilenmeler ve gelişmeler olması da kaçınılmazlaştı. Virüs’lerin bilgisayarları işgal etmesi ve Antivirüs programların istilacılara karşı olan savaşı her geçen gün daha da kızışır bir hale geldi.

Alanının uzman isimlerinden olan ve Antivirüs denilince akla ilk gelen isimlerden biri olan Avira eni virüs temizleme aracı olan Avira PC Cleaner’ı ücretsiz olarak yayınlandı.

Avira PC Cleaner programını her bilgisayara basitçe kurabilir ve bilgisayarınız üzerinde aldığınız bu basit önlem sayesinde de büyük korumalar sağlayabilirsiniz. Belli bir süre sonra Bilgisayarında yüklü olan Antivirüs programının da yerini alacak olan  Avira PC Cleaner  oldukça başarılı bir program olmuş ve ayrıca da tamamen ücretsiz bir yazılım…

Tavsiye Yazı:  Yeni arayüzüyle Google Adsense video

Avira PC Cleaner’e alternatif olarak önerebileğimiz ESET NOD32 ve çoğu kişinin vazgeçilmez’i olmuş ve sektörün eski isimlerinden ComboFix‘te güvenlik alanında oldukça başarılı isimler arasında yer alıyor.

Yorum Yazınız

*