Avast! Free Antivirüs 2014 Yayınlandı

İnternet çağının doruklarında olduğumuz şu yıllarda, internet üzerinden her türlü işlemimizi yapabiliyoruz. Her gün internet ortamını onlarca dosya yükleniyor ve bu dosyalar milyonlarca indirme sayısına ulaşıyor.

İhtiyacımız olsun yada olmasın denemek için bile olsa onlarca programı bilgisayarımıza indiriyor ve kuruyoruz. Peki bu dosyalarınız güvenli olup olmadığını nereden anlayacağız. Her gün onlarca işlem yaptığımız bilgisayarımıza elbette virüs denilen kötü niyetli kişilerce geliştirilmiş yazılımların bulaşma riski var. Bunların önlenilmesi için her yıl yüzlerce güvenlik programı üretiliyor.

Yılların deneyimi ve professiyonel olanakları ile bizlerin hep yanında olan Avast’ın güvenlik yazılımı Virüs programı 2014 sürümünü piyasaya sürdü.

avast! Free Antivirüs, avast! Pro Antivirüs, avast! Internet Security ve avast! Premier olarak 4 farklı versiyon üreten firma yeni sürümlerde oldukça da iddaa’lı gözüküyor. Yeni versiyonları ile birlikte pek çok özellikleri geliştirilen programlara, aynı zamanda bir çok yeni özellikte eklenmiş durumda.

Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz güvenlik yazılımı, bilgisayarınız için tehlike arz eden tüm virüs, trojan ve kötü amaçlı yazılımları tespit ederek bilgisarınızı koruyor. Yeni özellikleri ile birlikte daha da güçlenen uygulama ile internet üzerinden gönül rahatlığı ile ile alışveriş ve bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilmenize olanak sağlıyor.

Ücretsiz versiyondan Premier’e kadar farklı  gelişmiş koruma ve güvenlik seçenekleri sunan yeni versiyon Avast! programlarından kendi kullanım ve istekleriniz doğrultusunda size uygun olanı indirebilir ve 30 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden gönül rahatlığı ile deneyebilirsiniz.

Avast’ın ücretsiz olarak kullanıcılara sunduğu Free versiyonunu avast! Free Antivirus 2014 indir indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Programın pro versiyonunu denemek istersenizde avast! Pro Antivirus indirebilir ve 30 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden deneyebilirsiniz.

Zararlı virüs ve casus yazılımlara karşı koruma, hackerlara karşı koruma, kişisel verilerinizi koruma, internette güvenli alışveriş ve bankacılık işlemleri, riskli programları güvenli olarak çalıştırma ve rahatsız edici spam e-postaları durdurma gibi özelliklere sahip olan program bilgisayarınızın tamamen güvende olmasını ve işlerinizi gönül rahatlığı ile sürdürebilmenizi sağlıyor.

Kişisel verilerinizi korumak ve internet bankacılığı gibi işlemleri kullanan kişiler için özel olarak geliştirilmiş avast! Internet Security programını avast! Internet Security indirebilir ve deneyebilirsiniz.

2014 versiyonunda yenilenen arayüz tamamen kullanıcıların geri bildirimleri esas alınarak oluşturulmuş ve basit, kullanışlı bir arayüze kavuşmuş.

Eğer hem bilgisayar hemde internet üzerinden sık işlem gerçekleştiriyor ve tam bir korumaya gereksinim duyuyorsanız Avast’ın sizler için özenle geliştirdiği Tam Kapsamlı Virüs ve İnternet Koruma Paketli programı olan avast! Premier’i 30 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden tüm özellikleri ile avast! Premier indirerek deneyebilir ve memnun kalırsanız lisans satın alabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir