Android Mobil Cihazlar

Araç Kullananlar için Android Uygulamaları

Güncel dönemden yola çıkacak olursanız her tarafımızın arabalar ile dolu olduğunu görmek mümkün. Bu kadar arabanın olduğu bir ilde veya ülkede yolunuzu kaybetmeden veya doğru yolda ilerlediğinizi görmek için yapmanız gereken araç uygulamalarını kullanmak! Android işletim sistemi ile kullanıcılarına sunulan araç yönetim uygulamaları sizlere her açıdan yardımcı olacaktır. Yol gösterme, nerede olduğunuzu bulma, trafik durumunda son bilgiler, yol tarifleri gibi benzeri içerikler olarak nitelendirilebilir.

55

Android işletim sisteminde sizlere belirtmiş olduğumuz uygulamaların ilk sırasında yer alan Waze Social GPS Traffic & Gas uygulaması ile her zaman takiplerinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Dil desteklerinin olması ve çok kullanışlı bir şekilde üretilmesi telefonlardan kolayca Navigasyon  işlemi görmenize aracı oluyor. Bu durumda kullanıcı sayısı yaklaşık otuz milyonu aşan programı indirerek en iyi hizmeti alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Kaliteli olarak sizlere aktarılan bir diğer Android uygulaması Trapster haritada bulunan polisleri, radarları ve yasak alanları sizlere gösteriyor. Bu durumda herhangi bir ceza almadan belirtmiş olduğumuz program sayesinde sürekli avantajlı bir konumda olabilirsiniz. GPS özelliği de bulunan programda yerinizi her zaman aktif bir şekilde görebileceksiniz. Benzer işlemleri görev alan bir diğer programın ismi Car Locator isimli uygulama olarak belirtilebilir. Son olarak belirtmiş olduğumuz programda arabanızı nereye park ettiğinizi bulabileceksiniz. Park ettiğiniz alana işaret koymanız sonucunda telefonunuzdan GPS ve programı açtığınızda hem kendinizi hem de arabanızı görebilirsiniz.

Tavsiye Yazı:  Samsung Galaxy J7'de Patladı!

Android aracılığı ile birçok uygulama bireylerin yarar sağlaması açısından dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu durumda her zaman Android işletim sisteminden yararlanabilir, dilediğiniz gibi programlardan faydalanabileceksiniz. Farklı içerikler ve farklı işe yarar sistemler ile her zaman aynı kaliteyi bireylere sunarak daima destek almalarına aracı olacağız.

 

Yorum Yazınız

*