Apple-iOS Mobil Cihazlar

Apple’dan yeni cihazlar mı geliyor

Apple ile iglili ortaya atılan iddialar herkesi heyecanlandırdı. Her çıkarttığı telefonla popüler olmayı başaran şirket bu sene daha da popüler olacağa benziyor. Söylentileri duyduğunuz zaman siz de heyecanlanacaksınız.

Apple 2015 yılında iki adet daha cihaz tanıtmayı planlıyor. Bu iddialardan biri. Söylentiye göre cihazlardan birisi iPhone 6s diğer ise iPhone 7. Bize göre iPhone 6s daha olasılıklı görülüyor. Eğer 2015 yılının içerisinde en azından son bahardan önce bir telefon çıkacaksa bu iPhone 6s olmalı. Sonbaharda ise iPhone 7 tanıtılmalı.

iphone-7

Başka bir iddia ise Apple’ın yeni cihazlarında çift ram kullanacağı yönünde. Bundan sonra çıkacak olan cihazlarda 2Gb ram görebilirsiniz. Ayrıca tabletler için 4Gb ram gibi bir söylenti de var. Bu da inanılmaz bir haber. Zaten güçlü olan cihazlar daha da güçlenecek.

Tavsiye Yazı:  Empires and Allies iOS uçak savaş oyunu

Ve son iddia. Apple bu sene küçük bir telefon piyasaya sürebilir. İphone 6 Plus’ın satışları iPhone 6’ya göre sönük kalınca Apple taltik değiştirebilir. Zira kullanıcılarının küçük telefonlardan hoşlandığı yönünde bir izlenim kazandıysa iddia edildiği gibi 4inçlik bir cihazla karşılaşabiliriz. Applela ilgili bu iddialar oldukça ilginç ve biz de yeni haberleri dört gözle bekliyoruz.

Yorum Yazınız

*