hosting
Apple-iOS Mobil Cihazlar

Apple Watch 4’ü Yakından Tanıyın

Apple Watch 4, yakın zaman önce tanıtıldı. Yüksek fiyatıyla dikkat çeken ürün ülkemizde de satılıyor. Peki Apple Watch 4’de bir sürü tuş ve delik yer alıyor, bunların ne işe yaradığını öğrenmek ister misiniz? Özellikle cihazı almadan araştırmak isteyenler için önemli bir yazı olacağını düşünüyorum. İşte Apple Watch 4’de yer alan tuşlar ve deliklerin özellikleri.

Ses açma kapama tuşları / sol kısım

Sol tarafta standart olarak yer alan iki tuş ses açma ve kapatmaya yarıyor. Bu tuşlar diğer saatlerde olduğu gibi görev görüyor. Bazıları fiziksel tuş olarak bulunmasa da Apple, bu saatte fiziksel ses tuşlarına yer vermiş.

Sağ kısımda yer alan delik / Mikrofon

Daha önceki saatte bu delikler sol kısımda yer alıyordu ve 2 adetti. Şimdi bu saatle birlikte sağa alındı ve delik sayısı 1’e düştü. Bu delik mikrofon görevi görmekte.

Tavsiye Yazı:  Apple Watch'un satış rakamları inanılmaz olacak

Kordonun altında delik var.

Buradaki delik ilginizi çekebilir. Ne işe yarıyor derseniz sadece basıncı dengelemeye ve irtifa ölçmeye yarıyor. Sizi ilgilendiren bir özelliği yok.

Kordonun diğer kısmında yer alan çıkıntı

Bu çıkıntı hakkında detaylı bilgi bulunmuyor. Bu geliştiricilerin kendileri için ya da bir aparat takmak için oluşturdukları bir çıkıntı olarak düşünülüyor.

Resimleri galerimizden kontrol edebilirsiniz.

Yorum Yazınız

*