Android

Android İçin Kariyer Test Uygulaması

Android işletim sistemli telefonlarınızda kullanabileceğiniz çok basit bir uygulama. Basit olmasına rağmen size küçük önerilerle büyük fikirler kazandıracağına eminiz. Kariyer Testleri Android uygulaması Google Play Store’da ücretsiz olarak sunulmakta. Bu Türk yapımı uygulama sayesinde iş hayatınızın nasıl ilerlemesi gerektiği hakkında küçük ipuçları elde edebileceksiniz.

Uygulamada kullanılmış testlerin temeli Philip Carter ve Ken Russel isimli iki kişisel gelişim uzmanından geliyor. Kariyer Testleri Android uygulamasında size belli başlı sorular yöneltiliyor. O Sorulardan bazıları;

  • Zengin olup olamayacağınızı öğrenmek istiyor musunuz?
  • Karşılaştığınız problemleri çözmede ne kadar yeteneklisiniz?
  • Kriz anında nasıl davranıyorsunuz seçiminiz savaşmak mı kaçmak mı?
  • Sizde bir iş kolik misiniz?
  • Size uygun işte çalıştığınızı düşünüyor musunuz?

Yukardaki gibi sorulara kendinize en uygun cevapları verdiğiniz zaman test size sonuç olarak belli başlı tavsiyeler veriyor. Kişisel gelişim alanından alınan sonuçları testin sonuçlarıyla karşılaştıran uygulama iş hayatınızda size yön verebilir.

Tavsiye Yazı:  Hangi Xiaomi Modelleri Mini 9.5 Gğncellemesinden Alacak?

Kariyer Testleri Android uygulamasındaki testleri çzödükten sonra isterseniz sizin için çıkan sonuçları ve değerlendirmeleri, tavsiyeleri uygulamanın paylaşma özelliği ile sosyal medyada paylaşabilir herkese duyurabilirsiniz. Bu tür uygulamalar eğlenceli olduğu kadar aynı zamanda eğiticide olabiliyorlar. Denemenizi tavsiye ederiz.

Kariyer Testleri Google Play Store İndirme Sayfası

Yorum Yazınız

*