Android

Android Garanti Bankası Mobil Uygulaması

Bankacılık ve finans kategorisinde yayınlanan bu tür uygulamaların çok ilgi gördüğünü belirterek başlamak isteriz. Garanti Bankasını kullanıyorsanız bu uygulama sizin için gerekli diyebiliriz. Her yerden akıllı telefonunuzla işlem yapabileceğiniz bu uygulama sayesinde banka ile ilgili hiçbir sorununuz kalmayacak.Garanti_Android_04

Garanti Bankası’nın uygulaması olan Garanti Bankası Mobil Uygulaması sizi ATMlere gitmekten bile geri koyuyor ve hayatınıza bir kolaylık daha getiriyor. Zaten günümüzde bir çok işlem taşınabilir cihazlardan yapılabiliyor. Bu durum hayatımızı daha da kolaylaştırıyor. Garanti Bankası’nın Android uygulamasıyla yapabilecekleriniz sizi gerçekten sevindirecek.

Günlük piyasa yorumlarını takip edin…

Bu özellik sayesinde ne televizyona ne de bir bilgisayara ihtiyacınız var. Akıllı telefonunuz size yeterde artar bile. Garanti Bankası’nın mobil uygulaması ile günlük piyasa yorumlarını okuyabilir yatırımlarınızın durumunu sürekli gözden geçirebilir ve hiçbir zaman piyasa haberlerinden geri kalmazsınız.

Tavsiye Yazı:  Ocean Aquarium 3D Android İçin Haraketli Duvar Kağıdı

Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirin…

Garanti Bankası’ndaki işlemlerinizi her yerden bu mobil uygulama sayesinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede hiçbir zaman geç kalmayacaksınız.

Bu uygulama ile ayrıca yapabilecekleriniz kredi kartı başvurusu ve en önemlisi eğer illaki bankaya gitmeniz gerekiyorsa bu uygulama size en yakın şubeyi harita üzerinden gösteriyor. Bu sayede şubeleri en kısa zamanda bulur ve yine hiçbir zaman geç kalmazsınız.

Yorum Yazınız

*