Android Cihazlarda Müzikler Nasıl Yedeklenir?

Android cihaz kullanıyorsanız ve müziklerinizin kaybolmasından çekiniyorsanız çekinmenize gerek yok. Çünkü Android cihazınızda müziğinizi basit bir şekilde yedekleyebilirsiniz. Yedekleme yapmak için basit bir uygulama yeterli. Hem de ücretsiz ve Google’ın sunduğu bir uygulama. Bu uygulama ile aynı zamanda müziklerinizi dinleyebilir ve yedekleyebilirsiniz.

google-play-music

Google Play Müzik uygulaması sizin kurtarıcınız olacak. Bu uygulama 50.000 şarkıya kadar yedekleme yapabilirsiniz. Şu an dünya üzerinde 50.000 şarkıyı aynı anda beğenip dinlemek isteyebilecek biri olmadığına göre bu uygulama fazlasıyla işimizi göreceğe benziyor. En fazla 200 – 300 arasında bir yedekleme yapabiliriz. Çünkü daha fazlası kafa karıştırır. Ortalık çöplüğe döner. O kadar çok şarkıdan hoşlanmamız mümkün değil. Hadi en fazla 1000 adet şarkı yedekleyelim. Geriye kalan 49.000 yine boşta.

Neredeyse her Adnroid cihazda yüklü olarak gelen Google Play Müzik uygulaması hem şarkılarınızı dinlemenize yardımcı olur, hem de gelişmiş seçenekleriyle oturum açmanıza olanak sağlar, hem de yine gelişmiş seçenekleriyle ekolayzer sistemini de size sunarak dilediğiniz gibi dinlemenize yardımcı olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir