Allianz Sigorta ve Kasgo Yaptırın Pişman Olmayın

Kasko

Sigorta denilince akla ilk gelen markalaşmış isimlerden biri Allianz Kasko’dur. Her gün bir sürü yeni araç trafiğe çıkıyor. Araçlar çoğaldıkça kaza riski artıyor. Bu aşamada da kasko şart oluyor. Kasko sizi büyük yükten kurtarıyor. Arabanızı size baştan veriyor desek abartmış olmayız. Özellikle şehirlerde yaşayanların asla ihmal etmemesi gereken kasko verilen paraya gerçekten değiyor. Neden mi? Ayrıntı için makalemizin devamından faydalanabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü (27)

Kalabalık şehirlerde dar sokaklardan geçerken, caddeden caddeye sürüklenirken her saniyenizin tehlike altında olduğunu biliyor musunuz? Kimin başına ne gelecek, elbette bu belli değil, ancak önleminizi Allianz sigorta ile alın. https://www.allianzsigorta.com.tr/tr/ adresinden istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Allianz sigorta ile yaptıracağınız kasko size bu önlemi sunuyor. Daha geniş olarak ele almak gerekirse şunlardan kısaca bahsedebiliriz.

Türkiye’nin en büyük sigorta şirketlerinden biri olan Allianz’dan Kasko sigortası yaptırdığınızda,  geniş anlaşmalı servis ağı ve asistans hizmetleri ile sizi ve sevdiklerinizi beklenmedik risklere karşı koruyor.  Kasko ürünü ile Çarpma, çarpılma ve yanma gibi ana teminatlar dışında daha birçok riske karşı sizi güvence altına alıyor. Ayrıca Gümüş veya Altın Ek Koruma Paketleri’ni de tüm oto genişletilmiş kasko sigortası ürününe ilave ederek güvencenizi genişletmeniz mümkün. Üstelik öğretmenlere, emniyet mensuplarına, memurlara, eczacılara ve diğer birçok mesleğe yönelik %20’ye varan indirimler ile. Allianz’ın Tüm Oto Genişletilmiş Kasko sigortası ile ihtiyacınıza uygun teminatlara en avantalı kasko fiyatları ile ulaşmanız mümkün.

Kasko gönüllülük esasına dayanır. Ancak araç sigortasını 7’den 70’e her aracın yaptırması gerekir. Zorunlu trafik sigortasını yaptırmak için Allianz sigortayı tercih etmeniz her yönden doğru bir seçim olacaktır. Sigortanızı ihmal etmemenizi öneriyorum. Aksi takdirde devlet yaptırımıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yaptırımlara ödeyeceğiniz maddi kaynağınızı Allianz Sigorta’da değerlendirebilirsiniz.

One Comment

  1. Avatar of katliam katliam dedi ki:

    Benim babamda yapmırmış şuana kadar sıkıntı çekmedik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir