Akustik Ses Yalıtımı Nova Akustik

Nova Akustik Mimarlık İzolasyon Malzemeleri İç ve Dış Tic. A.Ş. firması akustik ses izolasyonu süngerleri ve malzemesi, stüdyo yankı ve ses yutucu akustik paneller, yanmaz akustik sünger, ofis akustiği ürünleri, ses yalıtım süngeri, akustik zemin yer döşemeleri toptan ve perakende satışı, uygulaması bunun yanında kısmi ürünlerin üretimini sağlamaktadır.

Firmamız çözümün projelendirilmesinden, çözüm içerisinde kullanılan ürünlerin teknik desteğine ve ayrıca ilgili gelecek danışmanlık ihtiyaçlarına tüm profesyonel hizmetleri kendi kadrosu ile gerçekleştirir. Böylece kurumlar uygulanan çözümün yaşam döngüsü içerisinde farklı firmalarla muhatap kalmamakta ve karşılarında tüm entegrasyondan sorumlu tek bir muhatap bulmaktadır.

Akustik ses yalıtımı alanında; ofis ses yalıtımı, reji odası, ev sineması, vocal odası, disco&bar, çağrı merkezi, sinema salonu, ses kayıt odası, konferans salonu, stüdyo vb. Gürültü ve titreşim izolasyonu gerektiren mekanlarda; fabrika, sessiz yüzer oda (oda içinde oda sistemi), hidrofor odası, katlar arası tavan ve zemin izolasyonu, tekne marine motor kabinleri, , jeneratör odası, havalandırma kanalları, chiller soğutma kabini, parke şap altı, makine dairesi ses izolasyonu vb. hizmet almak isterseniz firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Akustik yalıtım ile birlikte tasarımı da ön planda tutmak için gerekli birkaç ürün grubumuz bulunmaktadır. Bunlar akustik kumaş kaplı ve ahşap paneller (duvar ve tavan kaplama panelleri, akustik paravan, masa seperatörü, akustik baffle, canopy yüzer tavan paneli, asma tavan paneli, delikli ve derzli ahşap panel, difüzör panel ), akustik sünger ( basotect melamin sünger, yanmaz süngerler, piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger, düz rulo sünger, elastomerik kauçuk sünger, kendinden yapışkanlı akustik süngerler, basstrap, bass küpü, vicoustic flexi a50 kare sünger, renkli akustik tekno touch sünger ) , akustik ses geçirmez kabinler (ofis toplantı kabini, telefon görüşme kabini, stüdyo ses kayıt dublaj seslendirme odası kabini, jeneratör hidrofor kabini), akustik menfez, mesh, ses geçirmez yalıtımlı ahşap kapı vs fiyatları için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir