Akustik Panel’de Sektör Lideri Aksa Akustik

Aksa Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri İç ve Dış Tic. A.Ş. 2004 yılında beri akustik ve ses yalıtımı konularında çalışmalarını sürdürmektedir. Sektörün Lider Firması haline gelen şirketimiz yapı ve hacim akustiği alanında her konuda bilgi sahibidir. Toptan ve perakende satışla birlikte malzemelerin uygulamasını yapan firmamız aynı zamanda akustik panel ve kabin üreterek üretici vasfına sahip olmuştur.

Ses yalıtımında titreşim, gürültü ve akustik kontrol olarak üç ana dalda hizmet sağlıyoruz. Mekanik ortamlar (fabrika, hidrofor odası, tekne marine motor kabinleri, chiller soğutma kabini, jeneratör kompresör odası kabini, havalandırma kanalları, makine dairesi vb.), gürültülü bina inşaat akustiği (beton zemin şap altı ve parke altı, alçıpan gaz beton tuğla arası), akustik ses yalıtımı sağlanması gereken mekanlar ( stüdyo ses kayıt odası, reji, müzik, disco bar, radyo odası, bateri, enstrüman gitar keman piyano odası ) ve akustik yankı yalıtımı ( açık ve kapalı ofis, çağrı merkezi call center, konferans salonu, toplantı odası, seminer salonu, tiyatro salonu, restoran, hava alanları, spor salonu, fuar alanları vb.) uygulama alanlarımızdır.

Bu uygulamalarda kullandığımız akustik ses yalıtım malzemeleri; akustik panel ( kumaş kaplı ses yalıtım paneli, duvar ve tavan kaplama panelleri, akustik paravan, masa seperatörü, akustik baffle, yüzer tavan paneli, canopy, asma tavan paneli, ses yansıtıcı ahşap panel, difüzör panel ), akustik sünger ( basotect melamin sünger , yanmaz süngerler – procell, piramit sünger, yumurta sünger, labirent sünger, düz rulo sünger, elastomerik kauçuk sünger, kendinden yapışkanlı akustik süngerler, firex sünger, basstrap, bass küpü, vicoustic flexi a50 kare sünger, renkli akustik tekno touch sünger ) , akustik ses geçirmez kabinler (ofis toplantı kabini, telefon görüşme kabini, stüdyo ses kayıt dublaj seslendirme odası kabini ), ve zemin kaplama malzemeleri olarak kauçuk tabanlı akustik halı ve karo halı kullanıyoruz.

Gürültü izolasyonu ve titreşim sönümleyiciler olarak; akustik menfez, mesh, ses geçirmez yalıtımlı ahşap kapı, zemin titreşim izolasyon ürünleri ( mantarlı kauçuk levha, kauçuk şilte, mantar granül şilte, evapan ), makine ve izolasyon uygulamalarında kullanılmak üzere; sismik titreşim yayları, askı aparatı, akustik mastik, epdm strip, pu taşıyıcı, agraf ) ses kesici izolasyon malzemeleri ( bariyerli rebonded süngerpan , bariyerli echobone bondex sünger, epdm ağır ses bariyeri; EPDM, BİTÜM ve KURŞUN bazlı üretilebilir. Oda ve daireler arası ses geçiş kaybı için; alçıpan gaz beton tuğla, MDF arkalarında, her türlü ses yalıtımı istenen kapı ve bölmelerde, makine ses izolasyonlarında, makine içinde kullanılabilir) , keçeli pvc kauçuk bariyer, tecsound barrier).

Sizlerde ses yalıtımında şikayet ettiğiniz konu hakkında malzeme arıyor veya uygulama yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek sorununuza kısa sürede son vermemizi sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir