Ahşap ve Kumaş Kaplı Akustik Paneller

Akustik projelendirilme, çözüm içerisinde kullanılan ürünlerin teknik desteğine ve ayrıca ilgili gelecek danışmanlık ihtiyaçlarına kadar tüm profesyonel hizmetleri kendi kadrosu ile gerçekleştirir. Böylece kurumlar uygulanan çözümün yaşam döngüsü içerisinde farklı firmalarla muhatap kalmamakta ve karşılarında tüm entegrasyondan sorumlu tek bir muhatap bulmaktadır.

Firmamız bünyesinde akustik ses yalıtımı, gürültü ses izolasyonu ve titreşim kontrolü gerektiren malzemeler bulunmaktadır. Bu sayede daha geniş alanlarda ses yalıtım hizmeti sunabiliyoruz.

Gürültü ses ve  titreşim izolasyonu uygulamalarını yaptığımız mekanlar çoğunlukla; ortak duvar, alçıpan bölme duvar, katlar arası tavan izolasyonu, zemin döşemeleri parke şap altı izolasyonu, mekanik ortamlar, fabrika, jeneratör odası, inşaat sektöründe, beton ve şap altı uygulamaları, kat arası ses ve ısı yalıtımı vibrasyon önleyici uygulamalar yüzer oda içinde oda sistemi, chiller soğutma grubu, tekne motor kabini, asansör dairesi, fabrika alanları, tekne marine motor kabinleri, kompresör makinesi, hidrofor kabinlerinde yanmaz sünger ( piramit sünger , yumurta sünger, labirent sünger, düz firex sünger), ses yalıtımı süngerleri, stüdyo süngeri, basotect melamin sünger, poliüretan kauçuk sünger, kendinden yapışkanlı akustik süngerler son katman malzemesi olmak üzere ses izolasyon süngerleri, ses yalıtım malzemeleri, bariyerli akustik sünger, bariyerli bondex süngerpan, epdm heavy layer ağır ses bariyeri, süngerpan, malzemelerin uygulama, üretim ve satış hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Akustik ses yalıtımı gerektiren mekanlar daha çok insan kalabalığının yoğun olduğu ve sesin kalitesini arttırmak istenen alanlardır. Toplantı salonu, konferans salonu, sinema salonu, tiyatro salonu, amfi derslik, hastane, havaalanı, spor salonu, bowling salonu, dans salonu, restoran cafe disco pub bar, konser salonları, ofis akustiği, çağrı merkezi call center, stüdyo ses kayıt odası, radyo odası, reji odası, bateri odası, enstrüman odası gibi pek çok alanda uygulama yapmaktayız.

Duvar tavan zemin kaplamalarında akustiği iyileştirmek için geniş ürün yelpazesine sahibiz. Akustik panel, akustik sünger, akustik karo ve rulo halı modelleri, ses yalıtım süngeri, basotect melamin sünger ve daha birçok ses yalıtım malzemesi.

Akustik panel modelleri ahşap ve kumaş kaplı olarak iki ayrı gruptadır. Firmamız üretici vasfında olduğu için her mekana özel akustik tasarım sağlayabilecek ürünler geliştiriyoruz. Akustik kumaş kaplı panel, 3 boyutlu akustik duvar paneli, akustik paravan, masa seperatörü seperasyon panelleri, akustik baffle, akustik yüzer tavan panelleri, akustik asma tavan paneli, akustik ahşap panel, celenit heraklite ahşap yünü, yansıtıcı paneller ve daha fazlası mekanlardaki gürültüyü, uğultuyu, yankıyı engellemek ve akustik ses kalitesini sunmak için tasarlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir