Tanıtımlar

720p Görüntünün Gerçek Adresi

images (1)Artık bir çok site internet üzerinden HD Film izleme olanağı sağlıyor . Bu olanak her zaman sinemaya gitmek istemeyenler ve sıcacık evinde ailesi ile birlikte film keyfi yapmak isteyenler için birebir. Film izlemek her insan için zevkli bir iştir . Eğer filmin konusunu kavrayabilirsek o film bizi bir dünyadan alır başka dünyalara sürükler. Film izlemek insanların kendine tanıdığı bir ayrıcalıktır. Film seçimi kişinin psikolojik durumu ve ruhsal durumuyla alakalı olmakla birlikte kişinin ilgi alanları da film seçiminde kişiye yön verir. Kişi çok aşıksa romantizm filmlerini , morali bozuksa kendi iç dünyasını canlandıracak film türlerini seçer. Özellikle belli başlı filmleri izleyen kişilerde yok değil. Mesela bir aktöre tutkun olan birisi başka filmler izlemez ve sürekli o aktörün filmlerine bağlı kalır ve o filmleri izler. Veya günümüzde Hint filmleri , Kore film ve dizilerine tutkun olan insanlarda vardır. Film seçiminde titiz olan ve filmin kategorisine önem veren insanlar film esnasında dış dünya ile bağlantısını keser ve sadece filme odaklanarak kendisini filmin içinde hayal eder. Yabancı film izlerken çoğumuz alt yazının düzgün çevrilmediğinden veya karakter hataları dolayısıyla bazen yabancı filmleri altyazı ile izlerken zevk almayız. Ama düzgün bir çeviri ve altyazı ile hazırlanmış filmler kişinin bütün sıkıntılarını giderir ve Türkçe Dublaj gibi filmin hikayesi akıp gider. Birde hd film izle kalitesinde ki filmler insana izlerken büyük bir zevk verir .

Bazı insanlar filmleri torrent ve benzeri sitelerden indirerek izler. Ama bu tür filmler çok yer kaplamaktadır ve bu da olumsuz yanıdır. En iyisi bir film sitesinden 720p film izleyerek film izlemenin keyfini çıkartmaktır. Öncelikle yapacağımız iş film izleyeceğimiz iyi bir film sitesi bulmaktır. İşte burada da devreye giriyor. Bir çok film kategorisinin bulunduğu güzel ve kullanışlı bir site. Sitede 720p film izleyebilirsiniz. Her isteğe cevap veren bir site niteliğinde olan içerisinde yüzlerce kaliteli film bulunduruyor ve seçimi size bırakıyor.

Tavsiye Yazı:  Mustafa Mert Koç Kimdir?

En yeni 720p HD Filmler

Sitede son günlerde popüler olan bir çok film bulunmaktadır. Çıkan en yeni ve 720p Filmler kalitesiyle sizlerle buluşmaktadır. Recep İvedik 4 gibi serisi olan bir çok film part part bulunmaktadır. Site Türkçe altyazı ve çeviri kalitesiyle dikkatleri üzerine çekmekle birlikte en son çıkan filmler 720p Hd kalitesiyle sizlerle buluşuyor. Yerli ve yabancı kategoriler , ayrıca herkesin ilgisini çeken türlere göre ayrılan film kategorileri ile izlemek istediğiniz filmler bir tık kadar ötenizde sizleri bekliyor. Her film için ayrı bir kaliteye sahip olan sitede “Editör’ ün seçimi” diye bir bölüm mevcut ve bu bölümde en beğenilen filmler listelenmekte. Ayrıca site üzerinde “ yıllara göre “ bölümünde eski filmleri izleyebilir ve eskileri yad edebilirsiniz. Yıllara göre bölümünde 2001 yılına kadar güncel filmler bulunmaktadır.

Ölmeden İzle

Filmakinesi diğerlerinden tamamen farklı ve alışılagelmişin dışında bir site. Sitenin içerisinde Ölmeden İzlemeniz için tavsiye edilen bir bölüm daha var . Bu harika kategoride birbirinden başarılı şimdiye kadar en çok sevilen ve izlenen yapımlar bulunuyor. insanın ölmeden önce mutlaka ama mutlaka izlenmesi gereken filmler bulunmakta. Genellikle Dünya da herkes tarafından beğenilmiş filmlerin bulunduğu bu kategoride , ünlü aktörlerin ve Hollywood yıldızlarının oynadığı filmlerden tutunda , en çok izlenen Hint filmleri ve birçok ödül almış filmler bulunmakta. Bu kategorinin bir çok olumlu yanı var öncelikle bu kategoride olan filmler seçilmiş film olduğu için film arama derdine son veriyor . Bu kategoride izlediğinizde mutlaka başkalarına da önerebileceğiniz filmler bulunmaktadır.

Kaynak: http://filmakinesi.org

Yorum Yazınız

*