3D Spor Araba Park Etme

Ehliyet sahibi olanlar bilir, park etmek hele ki paralel ise zor bir iştir. İyi bir araba kullanmanın yarısı da kolay ve düzgün bir şekilde park edebilmektir. Pratik yapılmadan pek de kolay kazanılamayan park etme kabiliyeti için imdadımıza park etme oyunları koşuyor.

3D Spor Araba Park Etme

Yıllardır hem mobil cihazların uygulama marketlerinde hem de internet üzerindeki flash oyun sitelerinde büyük ilgi gören park etme oyunlarından bugün size beğendiğim bir oyunu tanıtacağım. Oyunumuzun adı 3D Spor Araba Park Etme. Google Play Store’da bulunan oyunu Android cihazlarınız için ücretsiz kurup oynayabilirsiniz.

Şehir içindeki engeller arasından sıyrılarak spor arabanızı kaza yapmadan park edebilmenizi test etmek için oyun size bir fırsat veriyor. Oyundaki gerçekçi grafikler ve kontroller oyunun kalitesini ve geliştiricinin emeğini gözler önüne sunuyor. Oyunda bulunan 20 zorlu bölüm ile araba park etmenin inceliklerini eğlenerek öğreneceksiniz.

Oyunun özelliklerine göz atalım ;

  • Gerçekçi grafikler ile sürüş keyfi
  • İleri-geri için vites seçeneği
  • Oyun içinde birbiriyle uyumlu kontroller
  • Fren- Gaz Pedalı
  • Gerçekçi 3D araç
  • Bariyer, araç ve engellerle dolu 20 zorlu parkur

Oyunda başarılı olmak için sıkışık bir şekilde kümelenmiş otobüs ve araçların arasından yol almanız, dar koridorlar arasında doğru hesap yapmanız, direksiyon ve vitesi iyi kombine etmeniz, açılıp kapanan bariyerlere dikkat etmeniz gerekiyor.

3D Spor Araba Park Etme

 

Siz de gerçekçi grafiklere sahip bir park etme oyunu arıyorsanız 3D Spor Araba Park Etme tam size göre. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak bu oyunu direkt cihazınıza indirebilirsiniz. İyi oyunlar…

download

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir