Tanıtımlar

2018 Altın Yüzük Modelleri

Evlilik tekliflerinde ve evliliğin simgelenmesinde kullanılan yüzüklerin altın olması çok da şaşırtıcı değil. Ama altın yüzükler sadece evlilikleri simgelemek amacıyla kullanılmıyor. Farklı olayların önemini belirtmek amacıyla yararlanılabilen altın yüzükler aynı zamanda şık ve her ortamda kullanılabilen takı modelleri olarak da çok önemli ürünler olarak kabul ediliyorlar. Bu nedenle takı tasarımlarında şıklığı ve estetiği en üst seviyeye çıkartmayı kolaylaştıran ‘altın’ kullanılarak imal edilen yüzükler, çok sayıda insan için hayatlarının en önemli ve öne çıkan olaylarını ifade etmek ya da sadece bakımlı görünmelerini sağlamak amacıyla kullanılabiliyorlar. Biz de 2018 Altın Yüzük Modellerini inceleyerek size gözde hediye seçenekleri sunmaya karar verdik. Tabi bu hediyeyi kendinize almak ya da ailenizde, dostlarınız arasında yer alan bireyleri sevindirmek size kalmış bir seçenek olacaktır.

Altın Yüzük Modelleri

Altın yüzük modellerinin en çok ve en farklı çeşitlerine ulaşmak isteyenlerin internet platformlarını kullanmaları doğru olacaktır. Güvenilir ve bu işte uzmanlaşmış olan firmaların sitelerinde normal hayatta ulaşmakta zorlanacağınız yüzlerce farklı modeli inceleme şansını bulabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, aşağıda sunduğumuz altın yüzük modelleri altinsepeti.com sitesinden alınmıştır. Bu sektörde faaliyet gösteren en güvenilir e-ticaret sitelerinin başında gelen sitede, altın ve gümüş gibi değerli madenler kullanılarak tasarlanmış ve imal edilmiş olan yüzlerce farklı yüzük, kolye, bileklik gibi takı modelleri yer almaktadır.

Tektaşlı Yüzük Modelleri

Altın Tektaş Evlilik Teklifi Yüzük

Altın yüzük denildiğinde ilk akla gelen evlilikler ve evlilik tekliflerinin vazgeçilmezleri olan tektaş yüzükler akla gelecektir. Söz konusu sitede yer alan tektaşlı yüzük modelleri içinde yer alan ‘Altın Tektaş Evlilik Teklifi Yüzük’ de sevgililerine evlenmeyi teklif etmeyi düşünen delikanlılar için uygun bir seçenek olabilir. Bu model zirkon taş ve 8 ayar altın kullanılarak üretilmiş. Sarı-beyaz renkli tektaş evlilik teklifi yüzüğü 1,7 gram ağırlığında. Uygun fiyatıyla özellikle genç ve tanıdıklarından fazla destek alamayan gençler için uygun bir alternatif olabilir. Sitede farklı renklerde örneğin beyaz altın kullanılarak yapılmış olan beyaz renkli altın yüzük modelleri ve farklı fiyat seçenekleri de bulunuyor. Altın Sepeti, yüzüğün ölçüsünü belirlemenizi sağlıyor, yüzüğü şık bir yüzük kutusu ve hediye paketi malzemeleri ile birlikte teslim ediyor.

Tavsiye Yazı:  Zeytinpark Evleri

Milli Figürlü Altın Yüzük

Kırmızı Beyaz Altın Ayyıldız Yüzük

Altın yüzük seçenekleri içinde özellikle milli figürlü altın yüzük modelleri de dikkat çekiyor. Yine aile bireyleri veya dostlar için tercih edilebilecek olan modeller arasında yer alan milli figürlü altın yüzük modelleri, kişilerin kendi değerlerin vurgulamak amacıyla kendilerine hediye edebilecekleri modeller arasında da gösterilebilirler. Kırmızı Beyaz Altın Ayyıldız Yüzük modeli kırmızı renkli üretilmiş ama farklı altın renklerinde de üretilebiliyor. 1 adet zirkon taş ve 14 ayar altın kullanılarak imal edilen yüzüğün ağırlığı ise 2,11 gram. 12 mm eninde ve 16 mm boyunda olan bu model sitedeki diğer yüzük modelleri gibi şık bir yüzük kutusu içinde ve hediye paketi malzemeleri ile birlikte teslim ediliyor. Yüzüğün ölçüsünü ise yüzüğü sitedeki sepetinize ekledikten sonra belirleyebiliyorsunuz.

Annelere Özel Altın Yüzük Modelleri

Lacivert Taşlı Altın Yüzük

Altın sepeti tarafından hazırlanan sitede annelere özel altın yüzük modelleri arasında yer alan ‘Lacivert Taşlı Altın Yüzük’, aslında sevdiğiniz tüm bayanlara yakışacak bir yüzük modeli olarak gösterilebilir. 8*10 mm boyutlarında zirkon taş ve 14 ayar altın kullanılarak imal edilmiş olan yüzüğün ağırlığı ise 3,57 gram. Sitede estetik olarak çok iyi görünüme4 sahip olan ve farklı özellikler taşıyan taşlar kullanılarak imal edilmiş olan altın yüzük modellerini bulabilirsiniz.

Farklı Altın Yüzük Modelleri

Burada örnek olarak gösterdiğimiz altın yüzük modelleri, sadece size fikir vermek amacıyla seçilmiştir. Kısıtlı bir alana sahip olduğumuz için daha çok modeli sergileyemiyoruz. Ama linkleri takip ederek söz konusu siteye gitmeniz ve yüzlerce farklı modeli incelemeniz mümkün olacaktır.

Söz konusu olan modeller arasında klasik tasarımlar yani taşlı yüzük modelleri gibi tasarımlar olduğu gibi hayvan ya da bitki figürleri (örneğin uğur böceği) kullanılarak tasarlanmış ve imal edilmiş olan altın yüzük modellerini de bulabilirsiniz. Bu kadar çok model arasından seçim yapmakta zorlanacağınız söylenebilir.

Yorum Yazınız

*