YouTube Müzik Dinleme Servisi 2014’e Ertelendi

YouTube uzun bir zamandır bu yıl piyasaya sürmeyi planladığı müzik dinleme servisi için hazırlıklar yapıyordu. Büyük çabalar sarfederek proje için büyük yatırımlar yapan YouTube birçok firma ile de müzik yayınları için lisans anlaşmasını yapmıştı bile…

YouTube Müzik Dinleme Servisi 2014e Ertelendi  resmi

Ancak AllThingsD tarafından yapılan bilgilendirmeye göre şirket elde edilen sonuçtan memnun değil ve bu nedenle servisi 2014 yılına erteleme kararı aldı. Google bu konuda gereken tüm müzik lisanslarına sahip ancak kullanıcılar tarafından üretilen içerikler ile sanatçıların videolarını nasıl bir araya getireceğine dair bazı sıkıntılar olduğu için bu gecikmeye gitmiş olabilir.

YouTube Müzik Dinleme Servisi 2014e Ertelendi  resmi

YouTube üzerinden gelen resmi açıklama ise şöyle: “İnsanların yeni ve daha iyi şekilde YouTube içeriklerine erişmeleri, partnerlerimizin takipçilerine daha kolay ulaşmaları için her zaman yeni ve daha iyi yollar üzerinde çalışıyoruz. Ancak şu anda duyuracak bir şeyimiz yok.”

YouTube Müzik Dinleme Servisi 2014e Ertelendi  resmi

YouTube’nin bu servis ile yüksek kitlelere hitap edeceği kaçınılmaz bir gerçek ancak beklentisini aşağıda tutmak ta istemiyor. Bu nedenle proje için iyi bir altyapı hazırlayıp en iyi şekilde piyasaya girerek diğer birçok firmanın üzerinde seyretmek istiyor.

Taleplere göre şekillenecek ve büyük ihtimalle piyasaya sürülecek olan YouTube Müzik Dinleme Servisi ise şimdiden tam bir merak konusu… Müzik servisi çıkana kadar ise YouTube’nin kendisi ile idare edeceğiz. Eğer bir Android kullancı iseniz Youtube Android Uygulamasını. Eğer bir iOS kullanıcısı iseniz Youtube iOS Uygulamasını veya bir Windows Mobile kullanıcısı iseniz Youtube Windows Mobil Uygulamasını indirerek YouTube’ye mobil üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

 Beykent Üniversitesi - English New Media, Teknoloji bağımlısı. Aorhan, Anarschi ve Milliyet Blog Ailesi bireyi, Freelance Grafiker, Doğa ve Nesne Fotoğrafçısı, Üst Düzey Photoshop ve CorelDraw Kullanıcısı. Professiyonel Blog, Makale ve Her Türlü Teknolojik Alete İtinayla Bakan İnceleme Yazarı...

2 Yorum
  1. 15 Aralık 2013
  2. 17 Aralık 2013

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


+ 5 = sekiz