Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir?

Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir?

Bazen internette dolaşırken karşınıza ilginç bir ekran görüntüsü geliyor. O ekranda diyor ki: “Bu Siteye erişim mahkeme kararı ile engellenmiştir”. Gerçekten bu gibi sitelere Türkiye’de rastlamak çok kolay. 3 siteden 1’i böyle. Nedendir bilinmez!

Zararlı olmayan sitelere de bazen yasak koyabiliyorlar. Bunu gördüğümüz zaman çok canımız sıkılıyor. Kızdığımız da olmuştur. Artık kızmaya gerek yok. Çünkü onların koyduğu engeli aşabiliyorsunuz. Bu mümkün. Nasıl mı? Anlatayım.

Bunu bir program yardımıyla yapıyorsunuz. Girdiğiniz 4 siteden 2’sinde bu programın reklamını görmüşsünüzdür. Adı “Hotspot Shield”. Programı nasıl kullanacağınıza gelince, çok kolay. İlk işimiz programı  indirmek. Programı buradan indirin. Sonra klasik program kurulumunu yapın. Ardından masa üstünüze otomatik olarak gelmiş olan kısayoldan programı çalıştırın. Çok kısa bir sürede bağlantıyı kurmuş oluyorsunuz. VPN bağlantısı dediğimiz bağlantıyla işlemleriniz kriptolanıyor. Sonra da karşı tarafa iletiliyor.

Bu programı kurduktan sonra hem yasaklı sitelere girebiliyorsunuz, hem de internette iz bırakmadan dolanıyorsunuz.

Program çoğu kişi tarafından olumlu yorumlanıyor.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Yavaşlayan İnterneti Nasıl Hızlandırırsınız?

Türkiye internet alt yapısı bakımından birçok ülkeden iyidir. Ancak en iyisi değildir. Uzun zaman önce tüm Türkiye’ye yerleştirilen alt yapı şu an interneti hızlı bir şekilde kullanmamıza yardımcı olur. İnternet

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Winrar Dosyasına Şifre Nasıl Koyulur?

Dünyanın en çok kullanılan sıkıştırma programlarından biri olan Winrar’dan genel bir şekilde bahsettikten sonra Winrar’ın en önemli özelliklerinden biri olan parola koyma işlemini anlatacağız. Bildiğiniz gibi Winrar çok sayıda dosyayı

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Windows’da Ekran Çözünürlüğü Ayarları Nasıl Yapılır?

Windows bilgisayarınızda ekran çözünürlüğünü kendinize göre belirleyebilirsiniz. Duruma göre ekran çözünürlüğünü düşürmeniz gerekebilir. Ya da düşük ekran çözünürlüğünden yükseltmeniz gerekebilir. Ekran çözünürlüğü ayarlarını nasıl yapabilirsiniz? Microsoft bunu çok basit kılmıştır.

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


dokuz − = 4