Whatsapp Sohbet Geçmişi Nasıl Silinir

whatsapp
Paylaş
 

whatsappSon zamanlarda sürekli kullanıcı kitlesini arttıran mobil internet paketleri, beraberinde bir çok uygulamaya destek sağlayarak kullanıcıların ilgisini cezbediyor. Özellikle son zamanda sms paketlerinin cep yakması üzerine popülerleşen mesajlaşma uygulamaları kullanıcıların gözdesi durumuna gelebiliyor.

Mesajlaşma uygulamaları arasında en popüler uygulamalardan olan Whatsapp, uzunca bir süre piyasada tutunarak arttırdığı kullanıcılarıyla zirvedeki yerini koruyor. Mesaj, Video ve Resim aktarım desteği sunan bu uygulamada kullanıcılar cep telefonları numaralarıyla arkadaşlarını ekleyerek sohbet deneyimine ulaşıyorlar.

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu programın kendini eş zamanlı olarak internet üzerinde yedeklemesi şüphesiz ki iyi olduğu kadar kötü bir özellik olarak da kullanıcı karşısına çıkıyor. Yapılan sohbetlerin internette depolanarak hattın yeni bir cihazda kullanılması durumunda tüm sohbetlerin tekrar oluşması, kullanıcılara için sorun arzedebiliyor

Peki sohbet geçmişi nasıl temizlenir?

Whatsapp uygulaması yapımcıları kullanıcıları düşünerek bu sorun için bir çözümü sunmuşlar. Sohbet geçmişimizi temizleme işlemini üç adımda basitçe halletmemiz mümkün.

  1. Whatsapp uygulamasını açalım.
  2. Ayarlar sekmesine tıklayarak karşımızdaki menüde en alta inelim.
  3. Menünün alt bölümünde bulunan Tüm sohbetleri Sil ibaresine tıklayın ve işlem tamam.

Whatsapp uygulamasındaki tüm sohbetleri bu üç madde sayesinde silerek tüm geçmişinizi sıfırlayabilirsiniz.

Keyifli kullanımlar.

Bu yazı 479 kere okundu.

YAZAR HAKKINDA

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*
REKLAM
wordpress hosting
Domain sorgulama için Turhost'u öneriyorum.
Oyun Kolu Sunoyun.com araç kiralama
Sponsorlarımız
Son 24 saatin popülerleri
Bumerang - Yazarkafe

Sitemap | RSS