WarpMe Fotoğraf Düzenleme Uygulaması(Komedi)

WarpMe Fotoğraf Düzenleme Uygulaması(Komedi)

warpme-2Android cihazlar için bir sürü fotoğraf düzenleme uygulaması var. Bazıları ciddi şekilde fotoğrafları düzenler, bazıları da komedi amaçlı düzenler. Bu uygulama ile eğlenemezseniz başka hiçbir uygulama ile eğlenemezsiniz.

Bu uygulama ile daha önce çektiğiniz fotoğrafları düzenliyorsunuz. Hem gerçekçi, hem de çok komik olan düzenlenen fotoğrafların bazıları bizi gülmekten kırabiliyor. Size örnekte gösterdiğimiz fotoğraflar bu program ile düzenlenmiş bir fotoğraftır. Fotoğraf ne kadar da değişmiş görüyorsunuz. Ayrıca ne kadar komik olduğunu da görüyorsunuz.

Uygulamada bir sürü düzenleme menüsü var. Bu menüler ile çok yaratıcı şeyler ortaya çıkartabiliyorsunuz. Bu uygulamayı kullanırken vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Uygulama Google Play’de bedava olarak indirime sunulmuş. İndirmek için bu bağlantıya tıklayınız.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2312 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Apple-iOS 0 Comments

Cavemania: iOS ve Android için Zeka & Bulmaca oyunu

Cavemania karşımıza çıkan diğer birçok oyundan daha farklı yapıya sahip bir oyun diyebiliriz. Öyle ki bu oyun da sadece puzzle’a ya da sadece atağa odaklanamıyorsunuz. Amacınız hem oyun içerisindeki adamınızı

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Android Cihazınızın Belleği Sık Sık Doluyor İse Ne Yapılır?

Android cihazınıza uygulama yüklemek en doğal hakkınız. Uygulama yüklemeyecekseniz neden Android cihaz kullanıyorsunuz? Bu cihazların zaten en önemli ve en güzel özelliği eğlenceli uygulamaları. Bilgisayar kadar olamasa da ona yakın

Android 0 Comments

Aquarium Live Wallpaper Uygulaması

Android telefonlar görüntü kaliteleriyle ve ekranlarındaki hareketli duvar kağıtlarıyla dikkat çekerler. Bu Android kullanıcılarının en çok hoşuna giden özelliktir. Ekranınızda bir akvaryum olması ve balıkların dolaşması hoşunuza gider değil mi?

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*