AOrhan BLOG İnternet ve Teknoloji Haberleri Blogu
warpme-2
21 Aralık 2012
Ahmet Orhan

WarpMe Fotoğraf Düzenleme Uygulaması(Komedi)

Android cihazlar için bir sürü fotoğraf düzenleme uygulaması var. Bazıları ciddi şekilde fotoğrafları düzenler, bazıları da komedi amaçlı düzenler. Bu...

warpme-2Android cihazlar için bir sürü fotoğraf düzenleme uygulaması var. Bazıları ciddi şekilde fotoğrafları düzenler, bazıları da komedi amaçlı düzenler. Bu uygulama ile eğlenemezseniz başka hiçbir uygulama ile eğlenemezsiniz.

Bu uygulama ile daha önce çektiğiniz fotoğrafları düzenliyorsunuz. Hem gerçekçi, hem de çok komik olan düzenlenen fotoğrafların bazıları bizi gülmekten kırabiliyor. Size örnekte gösterdiğimiz fotoğraflar bu program ile düzenlenmiş bir fotoğraftır. Fotoğraf ne kadar da değişmiş görüyorsunuz. Ayrıca ne kadar komik olduğunu da görüyorsunuz.

Uygulamada bir sürü düzenleme menüsü var. Bu menüler ile çok yaratıcı şeyler ortaya çıkartabiliyorsunuz. Bu uygulamayı kullanırken vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Uygulama Google Play’de bedava olarak indirime sunulmuş. İndirmek için bu bağlantıya tıklayınız.

Bir yorum bırak

*

Ahmet Orhan ve arkadaşlarının teknoloji,internet, wordpress ve mobil üzerine yorumlarının ve haberlerinin yayınlandığı kişisel teknoloji blogu