WarpMe Fotoğraf Düzenleme Uygulaması(Komedi)

warpme-2Android cihazlar için bir sürü fotoğraf düzenleme uygulaması var. Bazıları ciddi şekilde fotoğrafları düzenler, bazıları da komedi amaçlı düzenler. Bu uygulama ile eğlenemezseniz başka hiçbir uygulama ile eğlenemezsiniz.

Bu uygulama ile daha önce çektiğiniz fotoğrafları düzenliyorsunuz. Hem gerçekçi, hem de çok komik olan düzenlenen fotoğrafların bazıları bizi gülmekten kırabiliyor. Size örnekte gösterdiğimiz fotoğraflar bu program ile düzenlenmiş bir fotoğraftır. Fotoğraf ne kadar da değişmiş görüyorsunuz. Ayrıca ne kadar komik olduğunu da görüyorsunuz.

Uygulamada bir sürü düzenleme menüsü var. Bu menüler ile çok yaratıcı şeyler ortaya çıkartabiliyorsunuz. Bu uygulamayı kullanırken vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Uygulama Google Play’de bedava olarak indirime sunulmuş. İndirmek için bu bağlantıya tıklayınız.Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bir Cevap Yazın