WarpMe Fotoğraf Düzenleme Uygulaması(Komedi)

WarpMe Fotoğraf Düzenleme Uygulaması(Komedi)

warpme-2Android cihazlar için bir sürü fotoğraf düzenleme uygulaması var. Bazıları ciddi şekilde fotoğrafları düzenler, bazıları da komedi amaçlı düzenler. Bu uygulama ile eğlenemezseniz başka hiçbir uygulama ile eğlenemezsiniz.

Bu uygulama ile daha önce çektiğiniz fotoğrafları düzenliyorsunuz. Hem gerçekçi, hem de çok komik olan düzenlenen fotoğrafların bazıları bizi gülmekten kırabiliyor. Size örnekte gösterdiğimiz fotoğraflar bu program ile düzenlenmiş bir fotoğraftır. Fotoğraf ne kadar da değişmiş görüyorsunuz. Ayrıca ne kadar komik olduğunu da görüyorsunuz.

Uygulamada bir sürü düzenleme menüsü var. Bu menüler ile çok yaratıcı şeyler ortaya çıkartabiliyorsunuz. Bu uygulamayı kullanırken vaktin nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Uygulama Google Play’de bedava olarak indirime sunulmuş. İndirmek için bu bağlantıya tıklayınız.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Mobil Cihazlar

Galaxy S4 için Android 4.3 Güncellemesi Çıktı

Geçtiğimiz günlerde Samsung, Galaxy Note 3’ü Android 4.3 ile piyasaya sürmüştü ve yeni Android güncellemesi içinde kolları sıvamıştı. Çok bir zaman geçmeden Galaxy S4 Modeli içinde Android 4.3 Güncellemesini yayınladı. Galaxy Note

Android

Android İçin Hızlı Sözlük Uygulaması

Dünyanın en çok kullanılan işletim sistemi olan Android için bir uygulama daha. Bu işletim sisteminin uygulamaları asla son bulmaz. Çünkü o kadar geniş bir kitleye yayılmış ki sürekli uygulamalar geliyor.

Apple-iOS

Space Dog Run: iOS ve Android için bedava macera!

Space Dog zaten artık çoğu oyuncunun bildiği serilerden biri haline geldi. Aslında oyun mantık olarak güzel olsa da pratikte birçok kullanıcı tarafından sevilemiyebiliyor. Bunun da sebebi tabi ki oynanış açısından

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


+ 9 = onbeş