Ücretsiz Olarak Müzik Dinleyebileceğiniz ve İndirebileceğiniz Siteler

Ücretsiz Olarak Müzik Dinleyebileceğiniz ve İndirebileceğiniz Siteler

Müzik dinleyip indirmek için saatlerce site arayıp bulmanıza gerek yok. Bu yazıyı okuyun ve istediğiniz gibi vereceğim 8 siteden müziğinizi indirin ya da dinleyin. Aralarından duyduklarınız olmuştur. Ancak hepsini duyamayacağınıza garanti ederim.

Radio Reddit

Bu site bazı bağımsız sanatçılar tarafından yeni müzik keşfetmek için yapılan sitelerden bir tanesi. Siz de müzik yapıyor ve müzikten hoşlanıyor iseniz kendi müziğinizi buraya koyun ve sesinizi başkalarına duyurma imkanı bulun.

MadeLoud

Madeloud bir blogtur. Bir müzik bloğu. Bağımsız sanatçılar hakkında bilgi almak isteyenler bu siteyi ziyaret edip rahatlıkla bağımsız sanatçılardan haberdar olabilirsiniz. Bu site tamamen yasal ve ücretsiz.

HypeMachine

Müzik dünyasından haberdar olmanız için ideal bir site.

SoundCloud

Bu site yeni çıkış yapmak isteyen sanatçılar için hazırlanmış. O kadar ideal ki bu siteyi kullananlar sanatçı olmak için ilk adımı atacaklar.

RCRD LBL

Bu site ücretsiz şarkı indirebileceğiniz müzik bloğudur.

Vimeo Music Store

Kaliteli ve dinlenebilecek çok güzel müziklerin bulunduğu bir site. Gerçekten herkesin birbirine tavsiye edebileceği değerde.

Absolute Punk

Bu site müzik haberleri için ideal bir düzenle dizayn edilmiş.

FNoob

Sitede kendi müziğinizi yayınlayabilir ya da başkalarının müziklerini dinleyebileksiniz.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ?

Wordde Biçim Boyayıcısını Kullanmak

Yazınızdaki bazı karakterlerin yazı tipi, büyüklüğü, itaik olup olmaması, rengi gibi özelliklerini ya da bir paragrafın içinde kullanılan ayarların tümünü pratik bir şekilde belgenin diğer bölümlerine uygulamak için Biçim Boyacısı

Nasıl Yapılır ?

Bilgisayarımı Nasıl Hızlandırırım?

Bilgisayarlar da tıpkı insanlar gibi bakım isterler. İnsanların hasta olmasını, bilgisayarın bir donanımının arıza yapmasına benzetebiliriz. Bakımı yaparsak sağlıklı bir şekilde bilgisayarımız zarar görmeden uzun yıllar kullanabiliriz. Bilgisayarın donanımlarını, yazılımlarını

Nasıl Yapılır ?

Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir?

Bazen internette dolaşırken karşınıza ilginç bir ekran görüntüsü geliyor. O ekranda diyor ki: “Bu Siteye erişim mahkeme kararı ile engellenmiştir”. Gerçekten bu gibi sitelere Türkiye’de rastlamak çok kolay. 3 siteden

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


altı − = 3