Ücretsiz Olarak Müzik Dinleyebileceğiniz ve İndirebileceğiniz Siteler

Ücretsiz Olarak Müzik Dinleyebileceğiniz ve İndirebileceğiniz Siteler

Müzik dinleyip indirmek için saatlerce site arayıp bulmanıza gerek yok. Bu yazıyı okuyun ve istediğiniz gibi vereceğim 8 siteden müziğinizi indirin ya da dinleyin. Aralarından duyduklarınız olmuştur. Ancak hepsini duyamayacağınıza garanti ederim.

Radio Reddit

Bu site bazı bağımsız sanatçılar tarafından yeni müzik keşfetmek için yapılan sitelerden bir tanesi. Siz de müzik yapıyor ve müzikten hoşlanıyor iseniz kendi müziğinizi buraya koyun ve sesinizi başkalarına duyurma imkanı bulun.

MadeLoud

Madeloud bir blogtur. Bir müzik bloğu. Bağımsız sanatçılar hakkında bilgi almak isteyenler bu siteyi ziyaret edip rahatlıkla bağımsız sanatçılardan haberdar olabilirsiniz. Bu site tamamen yasal ve ücretsiz.

HypeMachine

Müzik dünyasından haberdar olmanız için ideal bir site.

SoundCloud

Bu site yeni çıkış yapmak isteyen sanatçılar için hazırlanmış. O kadar ideal ki bu siteyi kullananlar sanatçı olmak için ilk adımı atacaklar.

RCRD LBL

Bu site ücretsiz şarkı indirebileceğiniz müzik bloğudur.

Vimeo Music Store

Kaliteli ve dinlenebilecek çok güzel müziklerin bulunduğu bir site. Gerçekten herkesin birbirine tavsiye edebileceği değerde.

Absolute Punk

Bu site müzik haberleri için ideal bir düzenle dizayn edilmiş.

FNoob

Sitede kendi müziğinizi yayınlayabilir ya da başkalarının müziklerini dinleyebileksiniz.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2320 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Programlar 0 Comments

Skype’ta Çağrı Yönlendirme!

Skype bir sürü hizmeti bizlere sunuyor. Bu özellikleri bilmek her bilgisayar kullanıcısının hakkıdır. Çoğu bilgisayar kullanıcısı Skype’ın özelliklerini bilmiyor. Örneğin şimdi anlatacağım Skype’ta çağrı yönlendirmeyi ne kadar kişi bilebilir ki?

Nasıl Yapılır ? 1Comments

Wordde Kısaltmaları Kullanarak Hızlı Yazmak

Genel olarak çok kullanım görmemesine rağmen Word’ün çok faydalı bir özelliği de kısaltmalardan yararlanabilmenizdir. Birçok yazar, dergi veya gazete editörü kendi hazırladıkları kısaltmalar listesiyle hızlıca metinlerini düzenleyebilmektedirler. Uzun bir başlığı,

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Avea’dan SMS İle Tweet Atma

Tweet atmak için telefonunuzun Twitter’a girmesine gerek yok. Twitter’a girmeden de tweet atabilirsiniz. Bunu nasıl yapabilirsiniz? Twitter’a internet üzerinden bağlanmadan tweet göndermeniz mümkündür. Bunu yapmak için bir SMS atmanız yeterlidir.

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*