AOrhan BLOG İnternet ve Teknoloji Haberleri Blogu
57451
14 Ağustos 2012
Ahmet Orhan

Twitter’da Takibi Bırakanları Öğrenin

Dünyanın sayılı sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter’de takipçi sayısı bir çoğalıyor bir azalıyor. Neden? Çünkü birileri sizi takip etmeyi...

Dünyanın sayılı sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter’de takipçi sayısı bir çoğalıyor bir azalıyor. Neden? Çünkü birileri sizi takip etmeyi bırakıyor. Ardından da takipçi sayınız azalıyor. Eminim takipçi sayınızın azaldığını gördüğünüzde acaba yine kim beni takip etmeyi bıraktı diye düşünüyorsunuzdur. İsimleri tek tek görmek istediğinizden de eminim. Eğer sizi takip edenleri tek tek biliyorsanız listeden kimin çıktığını bilebilirsiniz. Ancak hatırlayamam diyorsanız size bir site önereceğim. Tamamen güvenilir olan bu siteye girmek için buraya tıklayın.

Bu siteye girdikten sonra yapacağınız işlem çok basit. İlk olarak yukarıda tıklamanız gereken siteyi verdim. Ona tıklayın. Bu site Twitter hesabından aldığı bilgilerle size her şeyi dökecektir.

Siteye adımınızı attığınızda üst tarafta yer alan “Sign in with Twitter” bağlantısına tıklıyorsunuz. Bu şu demek oluyor. Size hizmeti verecek siteye Twitter hesabınızla giriş yapacaksınız. Siteye ilk girenler için Twitter bu siteye yetki verip vermediğinizi kontrol ediyor.

Bundan sonraki adımda “giriş yap” bağlantısına tıklıyorsunuz. Buraya tıkladığınız zaman yetki veriyorsunuz. Zaten yetkiyi verdiğiniz zaman bu uygulama Twitter’daki uygulamalarınız arasında yer almaya başlayacaktır. Rahatça kullanabilir ve sizi unfollow yapanları rahatça görebilirsiniz.

Bir yorum bırak


4 + = dokuz

Ahmet Orhan ve arkadaşlarının teknoloji,internet, wordpress ve mobil üzerine yorumlarının ve haberlerinin yayınlandığı kişisel teknoloji blogu