TTnet Kota Nasıl Sorgulanır?

ttnet-fatura-sorgula
Paylaş
 

Çoğu internet kullanıcısı kotasını nasıl sorgulayacağını bilmiyor. Bu nedenle belirlenmiş sınırlarını aşıyorlar ve ödeyecekleri miktar onları aşırı sinirlendirecek derecede olabiliyor. Bazıları sınırsız kullanıyor. Onlar için fazla dert olmayan bu kota sorunu daha çok sınırlı internet kullananları ilgilendiriyor. Kota sınırı olmayanları da bir nevi ilgilendiriyor. Nasıl mı? Şöyle: bildiğimiz gibi kotasız internetlerde de belli bir kotayı aştıktan sonra hızınız düşürülüyor. Hızınız öyle bir düşüyor ki Youtube’tan video bile izleyemez hale geliyorsunuz.

Kullandığınız kota miktarını öğrenmek için https://www2.ttnet.com.tr/adsl-kota-sorgulama/login_sso.asp linkini tıklayın.

Faturanızı ise https://efatura.ttnet.com.tr/ttnetefatura/login.do adresinden öğreneceksiniz.

Bir diğer husus da şu. Faturanızı öğrenebilmek için e-faturaya geçmiş olmanız gerekiyor. E-faturaya geçmek için de şu yolu izlemeniz gerekiyor;

TTNET Online İşlem Merkezinden tek şifrenizi girerek fatura ayarları bölümünden işleminizi gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Ya da 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetlerinden işleminizi hallettirebilirsiniz.

Ya da işimi garantiye alayım derseniz TTNET bayi ve Türk Telekom Ofislerini Ziyaret ederek E-faturaya geçebilirsiniz.

Bu yazı 14 kere okundu.

YAZAR HAKKINDA

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

*
REKLAM
wordpress hosting
Domain sorgulama için Turhost'u öneriyorum.
Oyun Kolu Sunoyun.com araç kiralama
Sponsorlarımız
Son 24 saatin popülerleri
Bumerang - Yazarkafe

Sitemap | RSS