Skype’a Facebook Adresi İle Nasıl Giriş Yapılır?

Skype’a Facebook Adresi İle Nasıl Giriş Yapılır?

Microsoft Skype’ı satın aldığından beri bir sürü seçenek koydu. Giriş yapmak artık o kadar kolay ki Hotmail hesabının yanında artık Facebook hesabıyla da giriş yapabiliyoruz. Microsoft anlık mesajlaşma servisi olan Skype’a yaptığı yatırımın boşa gitmesini istemiyor. İşleri daha da kolaylaştırıyor ki insanlar Skype’a girerken zorlanması ve vaz geçmesinler. Peki, nasıl Facebook adresiyle Skype’a girersiniz?

İlk olarak Skype’ı bu bağlantıdan indirin ve programı kurun. Ardından programı açın ve karşınıza gelen ekranın aynen şöyle olduğunu görün.

sky 1

Bu ekranı gördüğünüz zaman kırmızı çerçeveli yere tıklayın ve karşınıza aşağıdaki ekranı getirin.

sky 2

Karşınıza bu ekran geldiği zaman her şeyi tamamlamış oluyorsunuz. Bu ekranda da Facebook bilgilerinizi giriyorsunuz ve Skype’a giriş yapabiliyorsunuz. Burada Microsoft hesabınızda olduğu gibi kişiler senkronize edilmiyor. Buraya kendiniz eklemek zorundasınız. Bu durumda Hotmail hesabıyla oturum açmak daha mantıklı geliyor değil mi?

Bu kadar kolay iletişim sağlayabildiğiniz bir siteyi tercih etmeyip hangi siteyi tercih edeceksiniz ki? Bu sitede ayrıca bir sürü güvenlik önlemi de var. her şey biz kullanıcılar için. Deneyin.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2313 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Dijital Güvenliğin Sağlanması

İncelemiş olduğumuz bilgisayarı ve içindeki program ve bilgileri tehdit eden unsurlara karşı kullanılabilecek değişik çözümler bulunmaktadır. Uygulanabilecek çözümler arasında, güvenliği temin etmede kullanılacak çeşitli ağ aygıtlarından, kurumsal müşteriler veya son

Programlar 0 Comments

3D Spor Araba Park Etme

Ehliyet sahibi olanlar bilir, park etmek hele ki paralel ise zor bir iştir. İyi bir araba kullanmanın yarısı da kolay ve düzgün bir şekilde park edebilmektir. Pratik yapılmadan pek de

Android 0 Comments

Galaxy S3’ten Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Bilgisayarlarımızda ekran görüntüsü illaki almışızdır. Bir tuş yardımı ile ekranda o an ne varsa aynısını resme dönüştüren bu özellik çoğu zaman işimize yaramıştır. Evet bunu bilgisayarda kolayca yapabiliyoruz ancak cep

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*