Skype’a Facebook Adresi İle Nasıl Giriş Yapılır?

Skype’a Facebook Adresi İle Nasıl Giriş Yapılır?

Microsoft Skype’ı satın aldığından beri bir sürü seçenek koydu. Giriş yapmak artık o kadar kolay ki Hotmail hesabının yanında artık Facebook hesabıyla da giriş yapabiliyoruz. Microsoft anlık mesajlaşma servisi olan Skype’a yaptığı yatırımın boşa gitmesini istemiyor. İşleri daha da kolaylaştırıyor ki insanlar Skype’a girerken zorlanması ve vaz geçmesinler. Peki, nasıl Facebook adresiyle Skype’a girersiniz?

İlk olarak Skype’ı bu bağlantıdan indirin ve programı kurun. Ardından programı açın ve karşınıza gelen ekranın aynen şöyle olduğunu görün.

sky 1

Bu ekranı gördüğünüz zaman kırmızı çerçeveli yere tıklayın ve karşınıza aşağıdaki ekranı getirin.

sky 2

Karşınıza bu ekran geldiği zaman her şeyi tamamlamış oluyorsunuz. Bu ekranda da Facebook bilgilerinizi giriyorsunuz ve Skype’a giriş yapabiliyorsunuz. Burada Microsoft hesabınızda olduğu gibi kişiler senkronize edilmiyor. Buraya kendiniz eklemek zorundasınız. Bu durumda Hotmail hesabıyla oturum açmak daha mantıklı geliyor değil mi?

Bu kadar kolay iletişim sağlayabildiğiniz bir siteyi tercih etmeyip hangi siteyi tercih edeceksiniz ki? Bu sitede ayrıca bir sürü güvenlik önlemi de var. her şey biz kullanıcılar için. Deneyin.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2320 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Eprint Teknolojisi Nasıl Kullanılır?

Günlük hayatımızda sık sık kullandığımız bir cihaz olan yazıcı bir çok işimizi görüyor. Fotoğraf, baskı, çıktı almamıza yardımcı oluyor. Bu yazıcılar bilgisayarımıza bir kablo aracılığı ile bağlanıyorlar. Bağlansınlar ki bilgisayardan

Programlar 0 Comments

Adobe Photoshop Elements 10 ile Premiere Elements 10’u tanıttı

Adobe yeni ürünleri photoshop elements 10 ile Premiere elements 10’u tanıttı. En çok kullanılan programlardan olan photoshopun bu yeni sürümü ile alakalı bilgileri ve haberi basın bülteninden derlenen haberden okuyabilirsiniz.

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

İnternetten Adli Sicil Kaydı Nasıl Alınır?

Adli sicil kaydı hayatımızın her alanında lazım olabiliyor. Devlettle veya özel kurumlarla ilgili herhangi bir işte ya da iş başvurularında kişinin adli geçmişini öğrenmek için kurumlar adli sicil kaydı talep

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*