Skype’a Facebook Adresi İle Nasıl Giriş Yapılır?

Skype’a Facebook Adresi İle Nasıl Giriş Yapılır?

Microsoft Skype’ı satın aldığından beri bir sürü seçenek koydu. Giriş yapmak artık o kadar kolay ki Hotmail hesabının yanında artık Facebook hesabıyla da giriş yapabiliyoruz. Microsoft anlık mesajlaşma servisi olan Skype’a yaptığı yatırımın boşa gitmesini istemiyor. İşleri daha da kolaylaştırıyor ki insanlar Skype’a girerken zorlanması ve vaz geçmesinler. Peki, nasıl Facebook adresiyle Skype’a girersiniz?

İlk olarak Skype’ı bu bağlantıdan indirin ve programı kurun. Ardından programı açın ve karşınıza gelen ekranın aynen şöyle olduğunu görün.

sky 1

Bu ekranı gördüğünüz zaman kırmızı çerçeveli yere tıklayın ve karşınıza aşağıdaki ekranı getirin.

sky 2

Karşınıza bu ekran geldiği zaman her şeyi tamamlamış oluyorsunuz. Bu ekranda da Facebook bilgilerinizi giriyorsunuz ve Skype’a giriş yapabiliyorsunuz. Burada Microsoft hesabınızda olduğu gibi kişiler senkronize edilmiyor. Buraya kendiniz eklemek zorundasınız. Bu durumda Hotmail hesabıyla oturum açmak daha mantıklı geliyor değil mi?

Bu kadar kolay iletişim sağlayabildiğiniz bir siteyi tercih etmeyip hangi siteyi tercih edeceksiniz ki? Bu sitede ayrıca bir sürü güvenlik önlemi de var. her şey biz kullanıcılar için. Deneyin.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

You might also like

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Tweet Nasıl Yedeklenir?

Twitter son duyurduğu özelliğinde tweetleri yedeklemeyi de anlattı. Birçok kişiye gelen bu özellik, bazılarına gelmemiş. Ancak çalışma aşamasında olduğu için bu özelliğin herkese ulaşmadığı da Twitter tarafından açıklandı. Ancak özellik

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Android Cebe Otomatik Olarak Uygulama İndirmek

Android telefonlara uygulama indirmek için genelde Google Play Store’u kullanıyoruz. Telefonumuzda Google Play Store’un uygulaması var ve ona girip uygulama indirebiliyoruz. Hem güvenli oluyor, hem de bizim için daha kolay

Teknoloji 0 Comments

AVG 2014 İndirilmeye Hazır

Bilgisayarların gün geçtikçe insan hayatında daha etkin rol oynaması ile beraber alınması gereken güvenlik önlemlerinde de hatırı sayılır bir artış yaşanmaktadır. Uzun yıllardır bilgi güvenliği açısından liderlik koltuğunda oturan AVG,

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

You can be first to comment this post!

Yorum Yazsanız


5 + iki =