Skype’a Facebook Adresi İle Nasıl Giriş Yapılır?

Skype’a Facebook Adresi İle Nasıl Giriş Yapılır?

Microsoft Skype’ı satın aldığından beri bir sürü seçenek koydu. Giriş yapmak artık o kadar kolay ki Hotmail hesabının yanında artık Facebook hesabıyla da giriş yapabiliyoruz. Microsoft anlık mesajlaşma servisi olan Skype’a yaptığı yatırımın boşa gitmesini istemiyor. İşleri daha da kolaylaştırıyor ki insanlar Skype’a girerken zorlanması ve vaz geçmesinler. Peki, nasıl Facebook adresiyle Skype’a girersiniz?

İlk olarak Skype’ı bu bağlantıdan indirin ve programı kurun. Ardından programı açın ve karşınıza gelen ekranın aynen şöyle olduğunu görün.

sky 1

Bu ekranı gördüğünüz zaman kırmızı çerçeveli yere tıklayın ve karşınıza aşağıdaki ekranı getirin.

sky 2

Karşınıza bu ekran geldiği zaman her şeyi tamamlamış oluyorsunuz. Bu ekranda da Facebook bilgilerinizi giriyorsunuz ve Skype’a giriş yapabiliyorsunuz. Burada Microsoft hesabınızda olduğu gibi kişiler senkronize edilmiyor. Buraya kendiniz eklemek zorundasınız. Bu durumda Hotmail hesabıyla oturum açmak daha mantıklı geliyor değil mi?

Bu kadar kolay iletişim sağlayabildiğiniz bir siteyi tercih etmeyip hangi siteyi tercih edeceksiniz ki? Bu sitede ayrıca bir sürü güvenlik önlemi de var. her şey biz kullanıcılar için. Deneyin.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2320 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Bilgisayarda En İyi Fotoğraf Hangi Program İle Düzenlenir?

Sosyal paylaşım sitelerinde bir sürü fotoğraf paylaşıyoruz. Ya da farklı nedenlerden dolayı fotoğraf çekiyoruz. Yayınlamayıp biriktirdiklerimiz, albüm yaptıklarımız… Bu fotoğraflarda bazen küçük işlemler yapmamız gerekebiliyor. Örneğin kırmak, bulanıklaştırmak, mozaikleştirmek gibi.

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Facebook Fotoğraf Gizlilik Ayarları

Facebook’ta en çok paylaşılan şeylerden biri fotoğraflarımızdır. Bir çok insan özel fotoğraflarını paylaşmaktadır. Arkadaşlarımızdan başkalarının görmesini istemeyeceğimiz fotoğraflar paylaştığımız gibi belirli kişilerin görmemesini istediğimiz paylaşımlarımızda olmaktadır. Bu durumda Facebook fotoğraf

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Blogger İçin Floating Twitter Fan Box Nasıl Yapılır?

İnternet sitelerimize ve bloglarımıza son zamanlarda sosyal eklentilerin eklenmesi gerçekten önemli bir konu oldu. Kısaca bundan bahsetmekte fayda var. Dünya çapında hatta ülkemizde Facebook hesabı olmayan çok az insan var.

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*