Skype’a Facebook Adresi İle Nasıl Giriş Yapılır?

Skype’a Facebook Adresi İle Nasıl Giriş Yapılır?

Microsoft Skype’ı satın aldığından beri bir sürü seçenek koydu. Giriş yapmak artık o kadar kolay ki Hotmail hesabının yanında artık Facebook hesabıyla da giriş yapabiliyoruz. Microsoft anlık mesajlaşma servisi olan Skype’a yaptığı yatırımın boşa gitmesini istemiyor. İşleri daha da kolaylaştırıyor ki insanlar Skype’a girerken zorlanması ve vaz geçmesinler. Peki, nasıl Facebook adresiyle Skype’a girersiniz?

İlk olarak Skype’ı bu bağlantıdan indirin ve programı kurun. Ardından programı açın ve karşınıza gelen ekranın aynen şöyle olduğunu görün.

sky 1

Bu ekranı gördüğünüz zaman kırmızı çerçeveli yere tıklayın ve karşınıza aşağıdaki ekranı getirin.

sky 2

Karşınıza bu ekran geldiği zaman her şeyi tamamlamış oluyorsunuz. Bu ekranda da Facebook bilgilerinizi giriyorsunuz ve Skype’a giriş yapabiliyorsunuz. Burada Microsoft hesabınızda olduğu gibi kişiler senkronize edilmiyor. Buraya kendiniz eklemek zorundasınız. Bu durumda Hotmail hesabıyla oturum açmak daha mantıklı geliyor değil mi?

Bu kadar kolay iletişim sağlayabildiğiniz bir siteyi tercih etmeyip hangi siteyi tercih edeceksiniz ki? Bu sitede ayrıca bir sürü güvenlik önlemi de var. her şey biz kullanıcılar için. Deneyin.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2312 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Twitter’da Takibi Bırakanları Öğrenin

Dünyanın sayılı sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Twitter’de takipçi sayısı bir çoğalıyor bir azalıyor. Neden? Çünkü birileri sizi takip etmeyi bırakıyor. Ardından da takipçi sayınız azalıyor. Eminim takipçi sayınızın azaldığını

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Çevrimdışı Facebook Nasıl Kullanılır?

Yakın zaman içinde Facebook’u çevrim dışı kullanmaya başlayabileceksiniz. Facebook tarafından üzerinde çalışılan özellik “Save” olarak isimlendirilmiş. Yani “Kaydet”. Kaydetme özelliği ile Facebook’ta kaydettiğiniz bütün şeyleri daha sonra okuyabileceksiniz. Bu özellik

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Rehberden Facebook Kişilerini Toplu Kaldırmak!

Akıllı ceplerde çok karşılaşılan bir sorundan bu makalemizde bahsedeceğiz. Android ya da IOS işletim sistemine sahip cep kullanıp da Facebook uygulamasını yüklemeyen yoktur. Facebook uygulamasını yüklerken size bir soru soruyor.

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*