Skype’a Facebook Adresi İle Nasıl Giriş Yapılır?

Skype’a Facebook Adresi İle Nasıl Giriş Yapılır?

Microsoft Skype’ı satın aldığından beri bir sürü seçenek koydu. Giriş yapmak artık o kadar kolay ki Hotmail hesabının yanında artık Facebook hesabıyla da giriş yapabiliyoruz. Microsoft anlık mesajlaşma servisi olan Skype’a yaptığı yatırımın boşa gitmesini istemiyor. İşleri daha da kolaylaştırıyor ki insanlar Skype’a girerken zorlanması ve vaz geçmesinler. Peki, nasıl Facebook adresiyle Skype’a girersiniz?

İlk olarak Skype’ı bu bağlantıdan indirin ve programı kurun. Ardından programı açın ve karşınıza gelen ekranın aynen şöyle olduğunu görün.

sky 1

Bu ekranı gördüğünüz zaman kırmızı çerçeveli yere tıklayın ve karşınıza aşağıdaki ekranı getirin.

sky 2

Karşınıza bu ekran geldiği zaman her şeyi tamamlamış oluyorsunuz. Bu ekranda da Facebook bilgilerinizi giriyorsunuz ve Skype’a giriş yapabiliyorsunuz. Burada Microsoft hesabınızda olduğu gibi kişiler senkronize edilmiyor. Buraya kendiniz eklemek zorundasınız. Bu durumda Hotmail hesabıyla oturum açmak daha mantıklı geliyor değil mi?

Bu kadar kolay iletişim sağlayabildiğiniz bir siteyi tercih etmeyip hangi siteyi tercih edeceksiniz ki? Bu sitede ayrıca bir sürü güvenlik önlemi de var. her şey biz kullanıcılar için. Deneyin.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2301 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 1Comments

Hacking Hizmet veya Bağlantı Noktası Saldırıları

İleri düzey bilgiye sahip bilgisayar korsanları (hacker) işletim sistemlerinin kullandığı bazı hizmet, program veya işlemlerde açıklar bulmaya çalışmakta ve saldırılarını bu noktalara yoğunlaştırmaktadırlar. Kullanıcılardan gelen bildirimler ve bünyesinde barındırdığı uzmanlar

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Yandex Browser’ı Birden Çok Tarayıcı Gibi Kullanmak

Google Chrome’un bu özelliğinden bahsettik. Bu çok işimize yarayan bir özellik. Yandex biraz Google’dan kopya etmiş gibi görünüyor, ancak sonuçta bu özellik Chrom’da da var, Yandex’te de. Şimdi Yandex’te bu

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Facebook Uygulamaları Tehlikesi ve Çözümü

Facebook dünyanın en büyük sosyal ağı. Kişi sayısı 900 milyonu geçti ve yükselmeye devam ediyor. Bu kişilerin arasında elbette ki kötü amaçlı olanlar var. bu insanlar yazdıkları çeşitli uygulamalar sayesinde

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*