Saturn Marmara Park Açılıyor

Saturn Marmara Park Açılıyor

Dünya’nın ilk ‘Future Store’ konseptli Saturn’u, İstanbul Marmara Park Beylikdüzü’nde

18 Ekim 2012 Perşembe günü saat 06:00’da açılıyor.

#açılsaturnaçıl

#açılsaturnaçıl# etiketiyle 16 Ekim’e kadar en fazla tweet atan ilk 40 kişi, açılıştan bir gün önce mağazaya girerek, açılış kampanyalarından yararlanma fırsatı yakalayacak. Hemen tweet atmaya başla, şansı hemen yakala.

İstanbul Marmara Park Beylikdüzü’nde yer alan, 3.700 metrekareyi aşan alanı ile Türkiye’nin 6. Saturn’u, 60.000 yeni ürünle 18 Ekim 2012 Perşembe günü sabah saat 06:00’da yine özel ve iddialı kampanyası, çılgınlığa varan iddialı fiyatları ile açılacak. 

Açılıştan önce, 17 Ekim 2012 Çarşamba günü sabah saatlerinde mağazaya gelerek, açılış gününün kuyruğuna girmeden, televizyondan bilgisayara, cep telefonundan beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden navigasyona kadar binlerce ürüne çılgın fiyatlarla ulaşabilecek 40 kişiden biri olabilmek için tek yapmanız gereken, tweet atmak.

http://twitter.com/SaturnTurkiye adresine #açılsaturnaçıl# etiketiyle en fazla tweet atan bu şanslı 40 kişi, aynı zamanda Dünya’nın ilk ‘Future Store’ konseptli Saturn’unu da ilk gören 40 kişi olmuş olacak.

En yeni teknolojiyi uygun fiyatlarla sunan Saturn, sosyal medyada da teknoloji severlerle buluşmaya hız kesmeden devam ediyor. http://www.facebook.com/SaturnTurkiye  Facebook sayfasından ve https://twitter.com/SaturnTurkiye twitter hesabından Saturn hakkındaki son gelişmelere ve kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Tüm teknoloji severler, İstanbul Marmara Park Beylikdüzü Saturn açılış kampnayasının bilgilerini, bu şekilde sosyal medyadan da anında takip edebilecekler.

Facebook.com/SaturnTurkiye

Twitter.com/SaturnTurkiye

 

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2312 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Tanıtımlar 0 Comments

Kurumsal SEO Hizmeti Almak İstiyoruz!

Tarih boyunca bireyler, para kazanmak için farklı yollar seçmişlerdir. Bireylerin kimi üretici olmuş, kimi ticarete atılmış, kimi de pazarlama gibi yan hizmet sektörlerini seçmiştir. Her ne olursa olsun dünya tarihinin

Teknoloji 0 Comments

Taksitli Cep Telefonu Nasıl Alınır ?

Cep telefonu piyasasında bildiginiz gibi sürekli yeni modeller çıkmakta ve kullanıcılar sürekli bir tüketim halinde alış veriş yapmaktadır. Bu anlamda yenilenen yasa ile taksitli cep telefonu alışverişi kaldırıldı ki tüketim

Teknoloji 2 Comments

WhatsApp’ı PC’de Nasıl Kullanırsınız?

WhatsApp Android ve diğer mobil platformlarda o kadar yoğun kullanılıyor ki artık kendini aşmaya başladı. Sadece mobil işletim sistemleri için değil bilgisayar işletim sistemleri için de gelmeye başladı. Daha önce

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*