Saturn Marmara Park Açılıyor

Saturn Marmara Park Açılıyor

Dünya’nın ilk ‘Future Store’ konseptli Saturn’u, İstanbul Marmara Park Beylikdüzü’nde

18 Ekim 2012 Perşembe günü saat 06:00’da açılıyor.

#açılsaturnaçıl

#açılsaturnaçıl# etiketiyle 16 Ekim’e kadar en fazla tweet atan ilk 40 kişi, açılıştan bir gün önce mağazaya girerek, açılış kampanyalarından yararlanma fırsatı yakalayacak. Hemen tweet atmaya başla, şansı hemen yakala.

İstanbul Marmara Park Beylikdüzü’nde yer alan, 3.700 metrekareyi aşan alanı ile Türkiye’nin 6. Saturn’u, 60.000 yeni ürünle 18 Ekim 2012 Perşembe günü sabah saat 06:00’da yine özel ve iddialı kampanyası, çılgınlığa varan iddialı fiyatları ile açılacak. 

Açılıştan önce, 17 Ekim 2012 Çarşamba günü sabah saatlerinde mağazaya gelerek, açılış gününün kuyruğuna girmeden, televizyondan bilgisayara, cep telefonundan beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden navigasyona kadar binlerce ürüne çılgın fiyatlarla ulaşabilecek 40 kişiden biri olabilmek için tek yapmanız gereken, tweet atmak.

http://twitter.com/SaturnTurkiye adresine #açılsaturnaçıl# etiketiyle en fazla tweet atan bu şanslı 40 kişi, aynı zamanda Dünya’nın ilk ‘Future Store’ konseptli Saturn’unu da ilk gören 40 kişi olmuş olacak.

En yeni teknolojiyi uygun fiyatlarla sunan Saturn, sosyal medyada da teknoloji severlerle buluşmaya hız kesmeden devam ediyor. http://www.facebook.com/SaturnTurkiye  Facebook sayfasından ve https://twitter.com/SaturnTurkiye twitter hesabından Saturn hakkındaki son gelişmelere ve kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Tüm teknoloji severler, İstanbul Marmara Park Beylikdüzü Saturn açılış kampnayasının bilgilerini, bu şekilde sosyal medyadan da anında takip edebilecekler.

Facebook.com/SaturnTurkiye

Twitter.com/SaturnTurkiye

 

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2321 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Teknoloji 1Comments

Nexus 5 Resmi Olarak Duyuruldu

LG firması tarafından üretilen ve Google Android 4.4 Kitkat İşletim sisteminin sahip ilk telefon olarak piyasaya çıkan LG Nexus 5  bugün resmi olarak satışa çıkarıldı. Genel özellikleri itibariyle LG G2 modelini

Teknoloji 0 Comments

Galaxy S4 Sorunlarını Göstermeye Başladı!

Efsane gibi tanıtılan Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S4 yavaş yavaş patlak vermeye başladı. Telefonda bulunan özellikleri mutlaka merak edip okumuşsunuzdur. Özellikler o kadar efsanevi ki daha önce hiçbir telefonda

Teknoloji 0 Comments

Kızaklı Cepler Geri mi Dönüyor?

Bir zamanlar çok moda olan kızaklı cep telefonları son zamanlarda piyasadan çok uzakta kalmıştı. Ancak gelen haberlere göre kızaklı cepler tekrar geri geliyor. Oldukça ilgi gören cepler tuşları ekranın arkasında

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*