Saturn Marmara Park Açılıyor

Saturn Marmara Park Açılıyor

Dünya’nın ilk ‘Future Store’ konseptli Saturn’u, İstanbul Marmara Park Beylikdüzü’nde

18 Ekim 2012 Perşembe günü saat 06:00’da açılıyor.

#açılsaturnaçıl

#açılsaturnaçıl# etiketiyle 16 Ekim’e kadar en fazla tweet atan ilk 40 kişi, açılıştan bir gün önce mağazaya girerek, açılış kampanyalarından yararlanma fırsatı yakalayacak. Hemen tweet atmaya başla, şansı hemen yakala.

İstanbul Marmara Park Beylikdüzü’nde yer alan, 3.700 metrekareyi aşan alanı ile Türkiye’nin 6. Saturn’u, 60.000 yeni ürünle 18 Ekim 2012 Perşembe günü sabah saat 06:00’da yine özel ve iddialı kampanyası, çılgınlığa varan iddialı fiyatları ile açılacak. 

Açılıştan önce, 17 Ekim 2012 Çarşamba günü sabah saatlerinde mağazaya gelerek, açılış gününün kuyruğuna girmeden, televizyondan bilgisayara, cep telefonundan beyaz eşyaya, küçük ev aletlerinden navigasyona kadar binlerce ürüne çılgın fiyatlarla ulaşabilecek 40 kişiden biri olabilmek için tek yapmanız gereken, tweet atmak.

http://twitter.com/SaturnTurkiye adresine #açılsaturnaçıl# etiketiyle en fazla tweet atan bu şanslı 40 kişi, aynı zamanda Dünya’nın ilk ‘Future Store’ konseptli Saturn’unu da ilk gören 40 kişi olmuş olacak.

En yeni teknolojiyi uygun fiyatlarla sunan Saturn, sosyal medyada da teknoloji severlerle buluşmaya hız kesmeden devam ediyor. http://www.facebook.com/SaturnTurkiye  Facebook sayfasından ve https://twitter.com/SaturnTurkiye twitter hesabından Saturn hakkındaki son gelişmelere ve kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Tüm teknoloji severler, İstanbul Marmara Park Beylikdüzü Saturn açılış kampnayasının bilgilerini, bu şekilde sosyal medyadan da anında takip edebilecekler.

Facebook.com/SaturnTurkiye

Twitter.com/SaturnTurkiye

 

Bunları Okumalısın (Bence) !

Tanıtımlar 0 Comments

En Kral Oyun

Flash oyun sektörü içerisinde en çok oynanan oyunlar genellikle kral oyunlardır. Kral oyunlar özelliklede ülkemizde birçok oyun severin beğenerek oynadığı çok eğlenceli oyunlarda oluşuyor. Geniş arşive sahip kral oyunları tüm

PlayStation 4 Türkiye Çıkış Tarihi ve Fiyatı Açıklandı!

Sony Entertainment, yeni nesil konsolu olan PlayStation 4‘ü 1 hafta sonra Amerika’da satışına başlanacağını duyurmuştu.Peki ülkemizde durum ne? Bu sorunun cevabını çoğu Türk PlayStation oyunseverleri merak ediyordu ve bugün elimize

Teknoloji 1Comments

Bilgisayar Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bu yazıyı yazma amacım bana sürekli sorulan soruları belki blogu takip edenlerinden bir başkasını sorduğunu veya sorabileceğini düşünerek yazmaya başladım. Çünkü bilgisayar almak kolay ama nasıl bilgisayar alacağınızı bulmak bazen

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


6 + = sekiz