NBA 2K13 kontrol sistemi

NBA 2K13 kontrol sistemi

2K GAMES firmasının 2 Eylül tarihinde raflardaki yerini alan NBA 2K13 gelişmiş kontrol sistemi ile dikkat çekiyor.Karakterlerimizi nasıl kontrol edeceğimizle ilgili ipuçları için  videoyu izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

About author

Mert Turgut
Mert Turgut 121 posts

6 hazıran 1989 tarihinde Ankara'da doğdum. Atılım Üniversitesi yazılım mühendisliğinden mezunum. İş deneyimim olarak Tusaş(TAI) ve Microsoft Türkiye'de staj yaptım. Bir çok bağımsız blog sitesinde oyun inceleme yazarlığı yaptım. Oyun bilgisayarına ve play station 3 konsoluna sahibim. Herzaman olduğu gibi değişen yeni arayüzle beraber yeni yazılarımla sizlerle beraber olacağım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Teknoloji 0 Comments

Karşınızda Samsung Galaxy Gear

Teknoloji devi Samsung devrim yaratmaya devam ediyor.Galaxy S4, Note 3 derken, yeni ürünlerinin arasına bir de akıllı saat girmiş durumda; Samsung Galaxy Gear. Bu akıllı saat, paslanmaz çelik gövdesi, 1.63

Tekno Video Galeri 0 Comments

Google Veri Merkezini Tek Başınıza Gezin

Google’ın bu verileri nerede tuttuğunu merak edenleriniz olmuştur sanırım ve bu merakı gidermek için Google bir video yayınladı. Eğer video haricinde ben kendim gezeyim derseniz http://www.google.com/about/datacenters/inside/streetview/ adresinden gezebilirsiniz.

Hitman Absolution Oyun Çözümü 3

Son oyun çözümünde banyodaki kadını yaralamıştık. Ou yaraladıktan sonra başka bir görev bizi bekliyor. Bu defa bir kadını kurtaracağız. Bu kadın bizim için çok önemli. Bunu ilerleyen zamanlarda anlayacağız. Kadını

1 Comment

  1. Oğuz Sezgin
    Ekim 18, 11:44 Reply
    Xbox 360' da bu sene kinect desteğiyle geldi, nasıl olacak çok merak ediyorum. Ayrıca müzikleri Jay-z yapmış oldukça eğlenceli olacağa benziyor.

Yorum Yazınız


*