Konuşan Kedi Talking Tom 2

Konuşan Kedi Talking Tom 2

 

Telefonlarınızı özellikle iphone ve android yüklü telefonlarda, konuşmak ve mesaj çekmek yerine eğlenceli uygulamalarıda severek kullananlardansanız bu uygulama tam sizlik. Uygulamamız basit ama epey komik bir uygulama. Uygulamada sizin konuşmalarınızı dinleyen sonra farklı ses tonuyla tekrar söyleyen bir kedinin olduğu eğlence uygulaması. Uygulamada çevredeki sesleri dinliyor ve seslerin bitmesiyle beraber ince bir ses tonuyla sizlere sunuyor.

Ayrıca karnını okşayınca mırlama, kuyruğuna dokununca kızma ve başına vurma,tokat atma gibi farklı animasyonları olan uygulamanın farklı hayvan sürümleri olsa da en popüler olanı bu kedidir. Benimde kullandığım ve çevremdekilerin ilk gördüğünde gülmekten gözlerinden yaş geldiği bir uygulama :)

Eğer sizde android veya iphone sahibi iseniz bu uygulamayı kullanabilirsiniz.Aşağıdan uygulamayı indirebilirsiniz. Bu indirilenler ücretsiz sürümüdür. İsteyen ücretli sürümünü alarak daha fazla özellikli kedi uygulamasını kullanabilir.

Android Sürümü İçin Tıklayın

iPhone Sürümü İçin Tıklayın

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2311 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Android 0 Comments

Crayz Taxi oyunu Android için yeniden geldi!

Crayz Taxi Hithmarker tarafından geliştirilmiş Sega tarafından yayınlanmış bir oyundur.1999 yılında ilk oyunu çıkmış yapmış ve büyük yankı uyandırmıştır.Seri halinde 3 oyunu bulunur.Bilgisayar için en son çıkan oyunu 2004 yapımı Crazy

Android 0 Comments

Sleep Cycle Uygulaması Android’de

Uzun zamandır iOS platformunda olan ve kullanıcıların uykudaki hareketlerini takip ederek uykunun en hafif olduğu zaman diliminde alarmın çalmasını sağlayan Sleep Cycle uygulaması Android cihazlar için de indirilmeye sunuldu. Akselerometre

Teknoloji 10 Comments

LG G2 Performans İncelemesi

LG G2′de 2.26 GHz dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 800 yonga seti, Adreno 330 grafik işlemsici ve 2 GB RAM’ı ile üst seviye bir telefon olduğunu gösteriyor. Durum böyle olunca Elbette

4 Comments

 1. gamze
  Ekim 03, 21:05 Reply
  kullanırken hiç kontör filan gitmez demi admin ? ve nasıl kurulumu yapıcaz ?
  • aorhan
   Ekim 03, 21:08 Reply
   İnternete eğer wi-fi bağlantısıyla bağlanırsanız gitmez. Eğer 3g veya edge ile bağlanırsanız bağlantı ücreti kontörden gider. O nedenle internete girmeden önce telefonunuzla mobil interneti kapatıp sadece kablosuz internet seçeneğini aktif ederek indirmeye çalışın.
 2. osman
  Aralık 09, 15:54 Reply
  KARDEŞ HTC TELEFONUNDA ÇALIŞIORMU YADA ÇALISAN BİR PROGRAM BİLİOMUSUNUZ

Yorum Yazınız


*