Konuşan Kedi Talking Tom 2

Konuşan Kedi Talking Tom 2

 

Telefonlarınızı özellikle iphone ve android yüklü telefonlarda, konuşmak ve mesaj çekmek yerine eğlenceli uygulamalarıda severek kullananlardansanız bu uygulama tam sizlik. Uygulamamız basit ama epey komik bir uygulama. Uygulamada sizin konuşmalarınızı dinleyen sonra farklı ses tonuyla tekrar söyleyen bir kedinin olduğu eğlence uygulaması. Uygulamada çevredeki sesleri dinliyor ve seslerin bitmesiyle beraber ince bir ses tonuyla sizlere sunuyor.

Ayrıca karnını okşayınca mırlama, kuyruğuna dokununca kızma ve başına vurma,tokat atma gibi farklı animasyonları olan uygulamanın farklı hayvan sürümleri olsa da en popüler olanı bu kedidir. Benimde kullandığım ve çevremdekilerin ilk gördüğünde gülmekten gözlerinden yaş geldiği bir uygulama :)

Eğer sizde android veya iphone sahibi iseniz bu uygulamayı kullanabilirsiniz.Aşağıdan uygulamayı indirebilirsiniz. Bu indirilenler ücretsiz sürümüdür. İsteyen ücretli sürümünü alarak daha fazla özellikli kedi uygulamasını kullanabilir.

Android Sürümü İçin Tıklayın

iPhone Sürümü İçin Tıklayın

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2312 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

İnternet 1Comments

LINE, WeChat ve WhatsApp Karşılaştırması

İnternet üzerinden mesajlaşma servisi sağlayan WhatsApp ile oldukça popülerleşen ve LINE, WeChat gibi uygulamalar ile oldukça sevimli bir hal almaya başlayan uygulamaların kullanımı da her gün artıyor. Peki bu uygulamaların hangisi daha

Apple-iOS 0 Comments

Empire: Four Kingdoms Online Strateji Oyunu Mobil Cihazlarda

Empire: Four Kingdoms dünyada pek çok farklı oyuncunun oynadığı bir oyundur. Söz konusu oyun Android işletim sisteminin olduğu telefonlarda da kullanılmaktadır. Goodgame Ampire’ın geliştiricisi olduğu oyun Goodgame Studios tarafından daha

Android 0 Comments

GroupMe Android Sosyal Paylaşım Uygulaması

Android işletim sisteminde sosyal paylaşım uygulamaları son zamanlarda daha da popüler hale geldi. Sosyal ağlardan uzak kalamadığımız için olsa gerek bu tür uygulamaların benzerleri sürekli çıkıyor. Şimdi size bu uygulamalardan

4 Comments

 1. gamze
  Ekim 03, 21:05 Reply
  kullanırken hiç kontör filan gitmez demi admin ? ve nasıl kurulumu yapıcaz ?
  • aorhan
   Ekim 03, 21:08 Reply
   İnternete eğer wi-fi bağlantısıyla bağlanırsanız gitmez. Eğer 3g veya edge ile bağlanırsanız bağlantı ücreti kontörden gider. O nedenle internete girmeden önce telefonunuzla mobil interneti kapatıp sadece kablosuz internet seçeneğini aktif ederek indirmeye çalışın.
 2. osman
  Aralık 09, 15:54 Reply
  KARDEŞ HTC TELEFONUNDA ÇALIŞIORMU YADA ÇALISAN BİR PROGRAM BİLİOMUSUNUZ

Yorum Yazınız


*