Konuşan Kedi Talking Tom 2

Konuşan Kedi Talking Tom 2

 

Telefonlarınızı özellikle iphone ve android yüklü telefonlarda, konuşmak ve mesaj çekmek yerine eğlenceli uygulamalarıda severek kullananlardansanız bu uygulama tam sizlik. Uygulamamız basit ama epey komik bir uygulama. Uygulamada sizin konuşmalarınızı dinleyen sonra farklı ses tonuyla tekrar söyleyen bir kedinin olduğu eğlence uygulaması. Uygulamada çevredeki sesleri dinliyor ve seslerin bitmesiyle beraber ince bir ses tonuyla sizlere sunuyor.

Ayrıca karnını okşayınca mırlama, kuyruğuna dokununca kızma ve başına vurma,tokat atma gibi farklı animasyonları olan uygulamanın farklı hayvan sürümleri olsa da en popüler olanı bu kedidir. Benimde kullandığım ve çevremdekilerin ilk gördüğünde gülmekten gözlerinden yaş geldiği bir uygulama :)

Eğer sizde android veya iphone sahibi iseniz bu uygulamayı kullanabilirsiniz.Aşağıdan uygulamayı indirebilirsiniz. Bu indirilenler ücretsiz sürümüdür. İsteyen ücretli sürümünü alarak daha fazla özellikli kedi uygulamasını kullanabilir.

Android Sürümü İçin Tıklayın

iPhone Sürümü İçin Tıklayın

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

Android 7 Comments

27 Adet Android Teması

Gün geçtikçe artan mobil cihaz kullanımı ve buna paralel olarak artan android işletim sistemi kullanımı sayesinde piyasada bu pazara yönelik uygulamalar, temalar, görseller,araç ve gereçler yapılmakta. İşte bu android için

Android 2 Comments

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu!

Las Vegas’ta yapılan CES 2013’te tanıtılan bir telefon dikaktleri çekti. Bu telefon dünyanın en ince akıllı telefonu unvanını piyasaya çıktığı zaman elinde bulunduracak. Alcatel One Touch Idol Ultra markası ve

Android 0 Comments

HoD: İOS ve Android için en kaliteli RPG oyunu

HoD Glu’nun imzasını taşıyan ve RPG tarzda ki oyuncuları kucaklayan en iyi oyunlardan birisi olarak karşımıza çıkıyor. Öncelikle oyunda güzel bir hikaye ile başlıyoruz. Kahramanımızın gelmiş olduğu köy yakılmış ve

4 Comments

 1. gamze
  Ekim 03, 21:05 Reply

  kullanırken hiç kontör filan gitmez demi admin ? ve nasıl kurulumu yapıcaz ?

  • aorhan
   Ekim 03, 21:08 Reply

   İnternete eğer wi-fi bağlantısıyla bağlanırsanız gitmez. Eğer 3g veya edge ile bağlanırsanız bağlantı ücreti kontörden gider. O nedenle internete girmeden önce telefonunuzla mobil interneti kapatıp sadece kablosuz internet seçeneğini aktif ederek indirmeye çalışın.

 2. osman
  Aralık 09, 15:54 Reply

  KARDEŞ HTC TELEFONUNDA ÇALIŞIORMU YADA ÇALISAN BİR PROGRAM BİLİOMUSUNUZ

Yorum Yazsanız


iki + = 11