JCow ile ücretsiz sosyal network kurunuz

JCow ile ücretsiz sosyal network kurunuz

Sosyal network sitesi kurmak istiyorsunuz; fakat hangi script ile kurmalıyım veya hangi ücretsiz script işimi görür diye arıyorsunuz. İşte bu tarz sorulara cevap olacak bir script olan JCow ile kendi sosyal network içerikli sitenizi kurabilirsiniz. Ücretsiz sürümü açık kaynaklı olması nedeniyle, geliştirebilir, geliştirenlerin paylaştığı dosyaları kullanabilirsiniz.

JCow ile blog, videolar, müzikler, profil sayfaları, fotoğraf galeri vb. tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sade yapısıyla oldukça kullanışlı olan JCow ücretsiz dağıtılan temalarıyla çok rahat bir şekilde çehresini değiştirebilirsiniz. Eğer memnun kaldıysanız ve daha farklı yenilikler istiyorsanız ücretli paket alıp bunlardan da faydalanabilirsiniz. Ama ücretsiz pakette oldukça kullanışlı ve işinizi görecek nitelikte olduğunu unutmayınız.

Script bilgileri;

DEMOSCRİPT DOSYALARINI İNDİR

Tema Görüntüleri;

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2312 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Web Yazılım 4 Comments

Otomatik Açılan Takip Et Popup

Sitelerinizde bilgilendirici veya benim gibi sosyal ağ profillerinizi ziyaretçilerinize sunmak için popup kullanmak isteyebilirsiniz. Bugün bu popup kurulumu ve kullanımından bahsedeceğim. Kullanacağımız popup wordpress eklentisi olarak değil normal elle ekleyeceğiz.

Web Yazılım 0 Comments

Sitenizdeki Formu Aktif Etme

sorucevap.aorhan.com üzerinden sorulan “seslisozluk.com da arama buttonuna tıklamadan otomatik olarak imleç oraya gidiyor bunu nasıl yapabilirim”  soru üzerine bu çalışmanın nasıl yapılacağını anlatacağım. Özellikle seslisozluk dışında hepimiz bu uygulmayı kullanıyoruz.

Web Yazılım 0 Comments

PHP’de Değişkenler ve Yazdırma İşlemleri

Merhaba aorhan takipçileri bu yazımda sizlere değişkenleri tanıtıp, print ve echo arasındaki farkı anlatmaya çalışacağım. Elimden geldiğince sade ve öz anlatmaya çalışacağım.

17 Comments

 1. hakan
  Ekim 28, 09:47 Reply
  selam arkadaslar bunun tr dil paketi yok malesef ben bunu kurdum da bide tr dil paketi olsa cok hos bi script
 2. Taha Kılıç
  Ekim 28, 11:44 Reply
  Oldukça başarılı bir script e benziyor. Güzel paylaşımınız için teşekkür ederim.
 3. Metin
  Ekim 29, 17:46 Reply
  Teşekkür Ederim Elinize Sağlık
 4. MELih
  Kasım 09, 19:48 Reply
  YA bu scrpti hangi progrm ile calistircgz
  • aorhan
   Kasım 09, 20:15 Reply
   Programla acılmaz, sitede acacaksın
  • aorhan
   Kasım 09, 22:03 Reply
   ya bilgisayarınızda denemek için wampserver programını kullanacaksınız ki o kesin çalışır mı ya da bir hosta atacaksınız.
 5. Mamed
  Ocak 22, 08:42 Reply
  aorhanri wampserver Ben de var www dosyasına atım sonya acmaya calıstım olmadı yardım edermisin lütfen msn "mail adresiniz gizlendi" facede de ekle bu msn yi aramaya yaz ben cıkcam simdiden tsk yardım icin.
  • aorhan
   Ocak 22, 13:00 Reply
   Mamed bey bende kullanmadığım için pek bilgim yok malesef ama şundan olabilir belki, o tarz scriptlerde bazen başka ihtiyaçlar oluyor. Örneğin Curl gibi vs. bunlarda sizin bilgisayarınızda wamp serverla olmadığı için çalışmıyor olabilir. Yani bir hostta deneyebiliyorsanız orada denemenizi önerebilirim.
 6. Ahmet
  Mart 14, 18:09 Reply
  BEN JCOW dosyalarinin winrar olarar kendi sitesindn indirdm nasil acacagim 1 ve bunlari nasil internete yollyacagim web siteme
 7. Melih
  Mart 14, 21:53 Reply
  JCOW gibi bir sosyal ag icin wampserver kurmak gerekiyomu ?
  • aorhan
   Mart 14, 22:13 Reply
   JCow'u kullanmadım internette diğer sitelerde araştırma yaparsanız daha sağlıklı olabilir.
 8. Melih
  Mart 14, 22:34 Reply
  Peki php den anliyormusunuz ??
 9. shanexx
  Mart 17, 01:16 Reply
  onur_oir@hotmail.com Ekleyin TR dil Paketi Vereyim :D
 10. bilal uygun
  Mayıs 08, 19:01 Reply
  bu scripti tr olarak çalışır vasiyet hostuma kuracak biri varmı?varsa derhal iletişime gecsin lütefen durum biraz acil:) bilaluygun@hotmail.com
 11. Cnr
  Ekim 23, 10:38 Reply
  şu siyah temzyı nasıl indirecegiz ? yardım...

Yorum Yazınız


*