Iphone’da Telefon Rehberini Tek Hamlede Silme

Iphone’da Telefon Rehberini Tek Hamlede Silme

Dünyanın sayılı markalarından olan Iphone, cihazlarına bir özelliği eklemeyi unutmuş anlaşılan. İOS işletim sistemli cihazlarda telefon rehberini tek hamlede silemiyorsunuz. Bu da sizi çok uğraştırıyor. Tek tek silmek uzun zamanınızı alabiliyor. Bu nedenle size önereceğim uygulamalar sizi uğraşmaktan kurtarıyor. Yazıya eklediğimiz görüntü bu uygulamadan. Bu uygulama Türkçe ve numaralarınızı yedeklemeyi de sağlıyor.

Yedekle butonuna tıklayarak numaralarınızı yedekleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda numaralarınız E-mail atarak da saklayabiliyorsunuz. Bu programı ilk olarak ücretsiz kullanıyorsunuz. Sadece bir defalığına size müsaade ediyorlar. Bundan sonraki kullanımlarda 1.99$ ödeyerek tam sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Rehberin tümünü şu şekilde siliyoruz. Sağ alt tarafta ayar işaretini andıran bir işaret var. Oraya tıklıyoruz. Oraya tıkladığınız zaman karşımıza programın en altında kategoriler sıralanmış. Bu kategoriler arasından restore seçeneğini seçiyoruz. Ardından restore contacs butonuna tıklayarak rehberin tümünü silebiliyoruz.

Programı nereden indireceğinize gelince; İOS cihazınızın App Store’sinden My Contacts Backup arattırması yaparak indirebilirsiniz. İşinize yarayacak çok pratik bir program.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2317 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

USB Bellek İle Bilgisayar Nasıl Kilitlenir?

Küçük bir USB bellek ile bilgisayarınızı kilitleyebilirsiniz? Bunu bilen fazla kişi yoktur. Amerikan filmlerinde görürsünüz. Genelde aksiyon filmlerinde olur. Mutlaka görmüşsünüzdür. Acelece iş yapan biri verilerine bilgisayardan ulaşamasınlar diye USB’yi

Nasıl Yapılır ? 1Comments

Google Play’de Ülke Ayarları Nasıl Değiştirilir?

Genelde bu olayı İOS işletim sistemleri için duyardık. Çünkü genelde tanınmış oyun firmaları önce İOS işletim sistemi için uygulama çıkartır. Tanıtımı yapanlar da oyunu hemen denemek için İOS’ta ülke değiştirirler.

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

İnstagram’da Video Nasıl İzlenir?

İnstagram’a son eklenen özelliklerinden bir tanesi de video ekleme ve video izleme özelliğidir. Facebook ve YouTube’tan daha güzel, akıcı ve hızlı bir şekilde video izlenebiliyor. Bu özelliği fark etmemiş olabilirsiniz.

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*