Iphone’da Telefon Rehberini Tek Hamlede Silme

Iphone’da Telefon Rehberini Tek Hamlede Silme

Dünyanın sayılı markalarından olan Iphone, cihazlarına bir özelliği eklemeyi unutmuş anlaşılan. İOS işletim sistemli cihazlarda telefon rehberini tek hamlede silemiyorsunuz. Bu da sizi çok uğraştırıyor. Tek tek silmek uzun zamanınızı alabiliyor. Bu nedenle size önereceğim uygulamalar sizi uğraşmaktan kurtarıyor. Yazıya eklediğimiz görüntü bu uygulamadan. Bu uygulama Türkçe ve numaralarınızı yedeklemeyi de sağlıyor.

Yedekle butonuna tıklayarak numaralarınızı yedekleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda numaralarınız E-mail atarak da saklayabiliyorsunuz. Bu programı ilk olarak ücretsiz kullanıyorsunuz. Sadece bir defalığına size müsaade ediyorlar. Bundan sonraki kullanımlarda 1.99$ ödeyerek tam sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

Rehberin tümünü şu şekilde siliyoruz. Sağ alt tarafta ayar işaretini andıran bir işaret var. Oraya tıklıyoruz. Oraya tıkladığınız zaman karşımıza programın en altında kategoriler sıralanmış. Bu kategoriler arasından restore seçeneğini seçiyoruz. Ardından restore contacs butonuna tıklayarak rehberin tümünü silebiliyoruz.

Programı nereden indireceğinize gelince; İOS cihazınızın App Store’sinden My Contacts Backup arattırması yaparak indirebilirsiniz. İşinize yarayacak çok pratik bir program.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2313 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Vodafone’da gizli numara nasıl engellenir?

Çok fazl gizli numara tarafından aranıyor musunuz? O halde bu çözüm sizin için çok uygun olacak. Aslında her operatörün kendine göre bir çözüm yöntemi var ama ülkemizde çok kullanılan bir

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Skype’ta 3 Boyutlu Görüşme Nasıl Yapılır?

Microsoft’tan gelen açıklamaya göre artık Skype’tan 3 boyutlu görüntülü görüşme yapmak mümkün olacak. Ama nasıl? Microsoft’tan gelen açıklama 3 boyutlu görüşmenin şu an için her bilgisayar ya da tablette yapılamayacağı

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Twitter Paylaşımlarını Facebook’ta Gösterme

Bir çok sosyal ağ kullanıyoruz. Sadece Facebook ile kalmıyor yanında Twitter ya da Google Plus‘ta kullanıyoruz. Birazdan anlatacağımız basit yöntemlerle sosyal ağ paylaşımlarını entegre edebiliriz. Twitter’da yazdıklarınız Facebook profilinizde siz

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*