İPhone 5S Ne Zaman Geliyor ve Fiyatı Ne Olacak?

İPhone 5S Ne Zaman Geliyor ve Fiyatı Ne Olacak?

İPhone 5’i daha yeni yeni tanımaya başlamışken şimdide karşımıza İPhone 5S çıkıyor. İPhone 5S ne zaman gelecek ve fiyatı ne olacak? Bazı kaynaklardan gelen haberlere göre İPhone 5S’in çıkış tarihi ve fiyatıyla ilgili bilgiler paylaşıldı.iphone-5s-next-new-iphone-642x481Bir yatırım firması olan Jeffries’ten gelen haberlere göre İPhone 5S’in çıkış tarihi 2013 yılının Haziran ayı olacak. Bir yıldan az bir süre kalan İPhone 5S’in çıkış tarihi acaba doğru mu? Bu konuda herhangi bir bilgiye sahip değiliz. Bu verilen bilgilerin de ne kadarı doğrudur bilemiyoruz. sizi yanlı yönlendirmek de istemiyoruz. Bu nedenle bu bilgileri kesindir diyemiyoruz.

İPhone 5S’te olması beklenen özelliklere de değinen yatırım firması şunları söyledi. Süper HD kamera ve ekran, daha uzun ömürlü bir pil ve NFC desteği.

İPhone 5S’in ucuz olacağı söylentilerine gelince çok ilgimizi çekecek fiyatlar ortaya çıkıyor. Ucuz İPhone 5S söylentilerinden ortaya çıkan fiyat 200-250 dolar arasında bir fiyat. Gayet ucuz bir fiyat. Ancak gerçek olacak mı, o daha belli değil.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Apple-iOS 0 Comments

En İyi iOS Fotoğraf Düzenleme ve Efekt Uygulamaları

Şu aralar çok popüler olan resim düzenleme programları oldukça fazla sayıda indirme alıyor. Öyle ki artık kullanıcılar telefon üzerindeki orjinal kamera yazılımını kullanmaz hale geldi. Programalar aracılığıyla fotoğraf düzenleme, fotoğraf efekti ve filtre

Mobil Cihazlar 0 Comments

IOS 8 kullanım oranları

Apple’ın cihazları hangi oranda işletim sistemlerini kullanıyor? En çok kullanılan IOS sürümü hangisi? İşte bütün cevaplar… Apple’dan yapılan açıklamaya göre IOS 8 işletim sisteminin kullanım oranları %72’ye ulaştı. Apple her

Teknoloji 3 Comments

Facebook Hesabını Kalıcı Olarak Silme

Facebook hesabınızı dondurmak değil de tamamen silinmesini istiyor olabilirsiniz. Bu durumda sanki öyle seçenek yokmuş gibi dursa da aslında Facebook’ta profilinizi tamamen silme imkanınız var. Peki bu nasıl yapılır ?

2 Comments

 1. Musa Kaya
  Aralık 17, 09:20 Reply

  vallha 5 paramız yok almaya 5s e zor olur ama 4 s alabılırım belkı

  • Tayfun Bayar
   Aralık 17, 18:48 Reply

   Haklısın Apple pahalı satıyor. En iyisi Samsung’un Androidleri aslında.

Yorum Yazınız


yedi × 7 =